Techniczne zastosowania Internetu

Techniczne zastosowania Internetu

Techniczne zastosowania Internetu studia

Techniczne zastosowania Internetu studia - kierunek studiów

Szukasz ciekawych studiów magisterskich, które wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu pracodawców na absolwentów wykształconych w zakresie nowoczesnych technologii oraz sprawnie poruszających się w przestrzeni internetowej? Jesteś osobą, które nie jest straszna informatyka? Jeżeli tak to studia na kierunku techniczne zastosowanie Internetu mogą być świetnym kierunkiem dla Ciebie!

Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku techniczne zastosowania Internetu? Studia kształcą w zakresie nowoczesnych zastosowań czego przykładem jest ciche przetwarzanie danych czy Internet rzeczy. Są to dziedziny, które łączą w sobie technikę oraz aspekty biznesowe. Będziesz w stanie zastosować te metody przy „inteligentnych budynkach” czy telemetrii lub samochodach. Kierunek świetnie odczytuje obecne tendecje rynkowe, które zmierzają ku nowczesnych zastosowaniom z zakresu przetwarzania danych oraz możliwości komunikowania się nie tylko w zakresie międzyludzkim, ale także człowiek-urzadzenie. Da Ci to możliwość podjęcia pracy w niezwykle prężnie rozwijającym się sektorze elektronicznej gospodarki opartej na solidnej wiedzy, którą zdobędzie podczas studiów. Jedno jest pewne – te studia nie pozwolą Ci się nudzić!

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent kierunku techniczne zastosowania Internetu? Po ukończeniu studiów będziesz mógł pracować w firmach, w których zastosowane są nowoczesne technologie. Możesz pracować także jako lider zespołów badawczych czy przemysłowych. Praca będzie także na Ciebie czekać w sektorach produkcyjnych oraz usługowych dużych firm. Dzięki tym studiom wejdziesz prężnym krokiem na nowoczesny rynek nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jeżeli zatem chcesz zdobyć umiejętności dotyczące współczesnie stosowanych technologii w sieci to techniczne zastosowania Internetu mogą być świetnym początkiem Twojej przyszłej kariery zawodowej w tym zakresie!

 

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując techniczne zastosowania Internetu

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
 • wiedzy z zakresu telekomunikacji dotyczących transmisji danych,
 • zarządzania, umiejętności wprowadzenia uzyskanych innowacyjnych rozwiązań na rynek,
 • informatyki w zakresie przetwarzania danych,
 • kierowania zespołami specjalistów,
 • języka obcego na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz posiada umiejętności posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim z zakresu kierunku kształcenia.
 

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku techniczne zastosowania Internetu

Absolwent kierunku techniczne zastosowania Internetu znajdzie zatrudnienie w/jako:
 • pracownik firm, które wykorzystują nowoczesne technologie,
 • pracownik administracji państwowej,
 • pracownik sektora usług,
 • pracownik zespołu przemysłowego,
 • pracownik działu technologii.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia na kierunku techniczne zastosowania Internetu, na większości uczelni przy rekrutacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Techniczne zastosowania Internetu

TECHNICZNE ZASTOSOWANIA INTERNETU - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
   tryb studiów

    Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

    grupa kierunku

     Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

     Nie znaleziono żadnej uczelni

     Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

     Komentarze (0)