Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem - studia podyplomowe - kierunek studiów

Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw czym zajmuje się dział controllingu w przedsiębiorstwach? Controlling to system obejmujący całościowe działania firm, od wyznaczania celów poprzez procesy motywacyjne aż do analizę obecnych działań i ich usprawnianie. Jest to dział zarządzania o bardzo szerokim zasięgu i bardzo dużym znaczeniu dla organizacji. Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych, zarówno licencjackich jak i magisterskich ze szczególnym uwzględnieniem kierunków o charakterze zarządzającym i finansowym oraz chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji, to z pomocą przychodzą Ci studia podyplomowe na kierunku Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem!

Czas nauki obejmuje dwa semestry a zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających praktyczne doświadczenie, co gwarantuje poznanie świata finansowego „od kuchni”. Jaka tematyka zostanie poruszona w ramach studiów? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz wiedzę z zakresu strategii inwestowania, dokonywania analiz finansowych oraz projektów inwestycyjnych. Rozwiniesz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania trwałych kontaktów z klientami, jak również dopasowywania odpowiednich narzędzi do konkretnego zadania. Co jeszcze? Program studiów podyplomowych posiada w swojej ofercie takie przedmioty jak Planowanie w controllingu, Budżetowanie operacyjne i analiza odchyleń, Controlling zasobów niematerialnych oraz wiele innych, dzięki którym podniesiesz poziom swoich wiadomości i staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie!

Gdzie znajdziesz pracę po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem? Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, będziesz mógł podjąć zatrudnienie w firmach konsultingowych i przedsiębiorstwach rynku finansowego np. w zakładzie ubezpieczeń. Oprócz tego pracę znajdziesz również w działach controllingu, którego istnienie jest niezbędne dla większych organizacji. Zatem jeśli interesujesz się mechanizmami funkcjonowania organizacji i rynków finansowych oraz zależy Ci na dalszym rozwoju własnych kompetencji, to koniecznie aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • znajomości zasad zarządzania przedsiębiorstwami i funkcjonowania rynków finansowych
 • projektowania i stosowania systemów informacyjnych
 • znajomości obowiązującego prawa podatkowego
 • wykonywania analiz kosztów planowanych działań
 • nawiązywania i utrzymywania stałego kontaktu z klientami
 • dopasowywania narzędzi menadżerskich do konkretnej problematyki zadania
 • rozumienia zachodzących zjawisk na rynku finansowym
 • samodzielnego tworzenia strategii podatkowych przedsiębiorstwa

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem


Absolwent kierunku Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • pracownik firm konsultingowych
 • pracownik banków
 • pracownik zakładów ubezpieczeń
 • pracownik działów controllingu

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku CONTROLLING I INŻYNIERIA FINANSOWA W ZARZĄDZANIU PRZEDSIĘBIORSTWEM – STUDIA PODYPLOMOWE

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Komentarze (0)