Jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunku prawo lub administracja? A może interesują Cię zagadnienia związane z procesami legislacyjnymi? Chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji? Jeśli udzieliłeś odpowiedzi „tak” chociaż na jedno pytanie, to powinieneś zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Zagadnienia legislacyjne!
Program zajęć obejmuje 3 semestry nauki. W ramach studiów zostanie poruszona problematyka procesu legislacyjnego zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej, ustawodawstwa w zakresie orzecznictwa Sądów Najwyższych oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Oprócz tego będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy związanej z teorią i filozofią prawa i nauczysz się prawidłowo korygować teksty prawne. Dzięki zajęciom teoretycznym i praktycznym poszerzysz zakres swoich wiadomości z tej dziedziny i podniesiesz poziom swoich umiejętności, dzięki czemu staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem dla przyszłych pracodawców!
Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Zagadnienia legislacyjne? Po uzyskaniu dyplomu, będziesz mógł pracować w instytucjach administracji rządowej oraz samorządowej. Oprócz tego zatrudnienie znajdziesz również w kancelariach adwokackich. Zatem jeśli zawodowo działasz w obszarze prawa lub administracji oraz zależy Ci na zdobyciu nowych kompetencji to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie, jakim są studia podyplomowe na kierunku Zagadnienia legislacyjne!
Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zagadnienia legislacyjne |
Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
|
Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zagadnienia legislacyjne |
Absolwent kierunku Zagadnienia legislacyjne znajdzie zatrudnienie w/jako:
|
STUDIA PODYPLOMOWE |
Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZAGADNIENIA LEGISLACYJNE – STUDIA PODYPLOMOWE
Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Zagadnienia legislacyjne – studia podyplomowe