Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

Zamówienia publiczne studia podyplomowe - kierunek studiów

Zamówienia publiczne – studia podyplomowe - kierunek studiów

Zależy Ci na nieustannym rozwoju swoich umiejętności? A może chciałbyś spróbować swoich sił na nowym stanowisku pracy? Pracujesz w instytucjach administracyjnych i czujesz, że chciałbyś uaktualnić swoją wiedzę? Nie zależnie od powodów dla których poszukujesz ciekawych studiów podyplomowych, kierunek Zamówienia publiczne spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kandydatów. Zatem koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie oferują Ci te studia podyplomowe, bo być może właśnie znalazłeś to czego szukałeś!

Studia podyplomowe na kierunku Zamówienia publiczne trwają 2 semestry. Program studiów może różnić się w niewielkim stopniu w zależności od uczelni na którą się zdecydujesz. Mimo to, uczęszczając na zajęcia zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu zamówień publicznych oraz poznasz prawne regulacje obowiązujące w Polsce i w Unii Europejskiej. Oprócz tego problematyka finansów publicznych nie będzie dłużej dla Ciebie tajemnicą. Czego jeszcze możesz oczekiwać od studiów podyplomowych na kierunku Zamówienia publiczne? W ramach programu uwzględniono również czas, by zagłębić się w tematy związane z praktycznymi aspektami wydatkowania środków publicznych. Dzięki temu będziesz przygotowany na wyzwania jakie czekają na Ciebie w codziennej pracy!

Jesteś ciekaw gdzie będziesz mógł wykorzystać nowe kompetencje? Po ukończeniu studiów podyplomowych, możesz starać się o zatrudnienie w instytucjach administracji rządowej i samorządowej np. w Urzędzie Zamówień Publicznych. Możesz również pracować w komisjach przetargowych, których zadaniem jest zaplanowanie i przeprowadzenie procedury zamówienia publicznego. Zatem jeśli zawodowo jesteś związany z sektorem administracji, chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji to koniecznie uwzględnij studia podyplomowe na kierunku Zamówienia publiczne przy planowaniu dalszej drogi kształcenia!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zamówienia publiczne


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • dysponowania pogłębionymi wiadomościami z zakresu zamówień publicznych
  • znajomości zagadnień z obszaru prawa, ekonomii, finansami publicznymi
  • prawidłowego przygotowywania dokumentów zamówień publicznych

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zamówienia publiczne


Absolwent kierunku Zamówienia publiczne znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik administracji samorządowej
  • pracownik administracji rządowej
  • pracownik komisji przetargowych

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – STUDIA PODYPLOMOWE

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – STUDIA PODYPLOMOWE - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne i Administracyjne

Komentarze (0)