Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Zarządzanie apteką - studia podyplomowe - kierunek studiów

Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Pracujesz na stanowisku menedżera apteki? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania i nauczyć się nawiązywać odpowiednie relacje z klientami i współpracownikami? A może planujesz założyć własną działalność gospodarczą i pragniesz zdobyć niezbędne wiadomości, które będziesz mógł wykorzystać do tego celu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, chociaż na jedno pytanie to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z możliwościami jakie oferują Ci studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie apteką!

Studia dedykowane są dla osób, które posiadają tytuł licencjata, inżyniera lub magistra. Program obejmuje pięć bloków tematycznych: zarządzanie personelem w aptece, strategiczne i marketingowe zarządzanie apteką, relacje z otoczeniem, rachunkowość i narzędzia informatyczne w zarządzaniu oraz aspekty prawne zarządzania apteką. W ramach tych modułów poznasz programy komputerowe stosowane w prowadzeniu aptek, nauczysz się prawidłowo komunikować z pracownikami przyczyniając się tym samym do usprawnienia współpracy oraz z klientami. Uczęszczając na zajęcia dowiesz się jakie strategie stosować w procesie kierowania apteką oraz uaktualnisz wiedzę z zakresu prawa pracy i prawa farmaceutycznego.

Jesteś ciekaw gdzie będziesz mógł pracować po otrzymaniu świadectwa ukończenia studiów podyplomowych? Dzięki zdobytym wiadomościom i rozwinięciu nowych umiejętności, zatrudnienie możesz znaleźć w przedsiębiorstwach farmaceutycznych, jak również w branży medycznej lub handlowej. Jeżeli pracujesz na stanowisku farmaceuty, posiadając wiadomości z zakresu zarządzania będziesz mógł się starać o stanowisko menedżera apteki. Jeśli zależy Ci na podnoszeniu swoich kompetencji zawodowych, to nie zastanawiaj się dłużej i weź pod uwagę studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie apteką przy wyborze dalszej drogi kształcenia i korzystaj z możliwości jakie zostały Ci zaproponowane!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zarządzanie apteką


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • znajomości standardów obsługi klientów
  • zarządzania kadrą pracowniczą
  • znajomości sposobów budowania prawidłowych relacji z współpracownikami
  • dysponowania pogłębionymi wiadomościami z zakresu prawa pracy

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zarządzanie apteką


Absolwent kierunku Zarządzanie apteką znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik apteki
  • kierownik apteki
  • pracownik firm farmaceutycznych
  • pracownik branży medycznej i handlowej

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZARZĄDZANIE APTEKĄ – STUDIA PODYPLOMOWE

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

ZARZĄDZANIE APTEKĄ – STUDIA PODYPLOMOWE - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Komentarze (0)