Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji - studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem informacji to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zdobyć nowe, przydatne umiejętności i wiedzę oraz pracują w przedsiębiorstwach lub instytucjach przetwarzających ogromne ilości danych. Zatem jeśli stawiasz na rozwój własnych kompetencji i chcesz się stać niezastąpionym pracownikiem w firmie, te studia są właśnie dla Ciebie!

Jesteś ciekaw jakie możliwości oferuje kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem informacji? Program obejmuje zajęcia z zakresu polityki bezpieczeństwa informacji oraz jej prawnych aspektów, bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych czy zarządzaniem bezpieczeństwem informacji. Oprócz tego, uczęszczając na wykłady dowiesz się w jaki sposób przetwarzać dane osobowe, by zminimalizować wpływ czynników zagrażających ich bezpieczeństwu oraz zapoznasz się z metodami tworzenia planu ochrony danych przedsiębiorstwa. Dodatkowo zgłębisz tajniki procesu przeprowadzania audytów dotyczących przetwarzania informacji, jak również zostaniesz wyposażony w umiejętności pomagające w procesie uświadamiania innych pracowników jak ważna jest ochrona danych osobowych oraz informacji związanych z firmą. Dzięki szerokiej gamie przedmiotów, staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie!

Po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem informacji, będziesz mógł starać się o stanowisko administratora bezpieczeństwa informacji, którego zadaniem jest przede wszystkim sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem prawnych aspektów związanych z przetwarzaniem danych. Oprócz tego możesz podjąć zatrudnienie w przedsiębiorstwach doradzających innym firmom jak skutecznie chronić informacje lub w działach zajmujących się przeprowadzaniem audytów. Zatem jeśli chciałbyś spróbować swoich sił na nowym stanowisku pracy lub zdobyć praktyczne wiadomości, z których będziesz mógł korzystać niezależnie od miejsca zatrudnienia to koniecznie weź pod uwagę studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe przy wyborze dalszej drogi edukacji!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zarządzanie bezpieczeństwem informacji 


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • znajomości problematyki polityki bezpieczeństwa oraz zarządzaniami zasobami ludzkimi
  • znajomości systemów informatycznych stosowanych do zabezpieczania informacji
  • oceniania przydatności urządzeń chroniących dane
  • przeprowadzania szkoleń z zakresu ochrony danych

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem informacji


Absolwent kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem informacji znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • administrator bezpieczeństwa informacji
  • pracownik firm konsultingowych
  • pracownik działów zajmujących się przeprowadzaniem audytów

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI – STUDIA PODYPLOMOWE

Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

Komentarze (0)