Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej - studia podyplomowe - kierunek studiów

Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Jesteś absolwentem studiów wyższych? Pracujesz w służbach państwowych? Szukasz ciekawego sposobu poszerzenia swoich zawodowych kompetencji? A może chciałbyś spróbować swoich sił na nowym stanowisku pracy? Jeśli zgodziłeś się chociaż z jednym z powyższych pytań to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Są nim studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej. Zatem nie przegap swojej szansy i zapoznaj się koniecznie z możliwościami jakie oferują przyszłym studentom!

Program jest bardzo zróżnicowany tematycznie, dzięki czemu już na samym początku możesz spodziewać się interesujących zajęć. Co dokładnie zostanie zrealizowane w trakcie dwóch semestrów, które obejmują studia podyplomowe? W ramach zajęć zostanie poruszona problematyka systemów zarządzania kryzysowego i na podstawie kilku przykładów zostanie dokładnie przeanalizowana. Poznasz również strukturę instytucji Unii Europejskiej, które są odpowiedzialne za prowadzenie działań w sytuacji kryzysu. Co jeszcze? Uczęszczając na zajęcia możesz się spodziewać tematów związanych z prawnymi aspektami współpracy międzynarodowej, nauczysz się przeprowadzać analizę czynników ryzyka oraz planować pracę centrum kryzysowego. Dzięki bogatej treści programu zdobędziesz kompleksową wiedzę w tej dziedzinie i będziesz przygotowany na wszystkie zawodowe wyzwania!

Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej? Jeżeli do tej pory nie zajmowałeś się działaniami zarządczymi w kryzysie, to pierwsze doświadczenie możesz zdobyć w instytucjach administracji publicznej i samorządowej. Oprócz tego zatrudnienie znajdziesz w placówkach zarządzania kryzysowego lub na cywilnych stanowiskach w służbach państwowych. Zatem jeśli chciałbyś rozwinąć swoje kompetencje i zależy Ci na zdobyciu przydatnej wiedzy to powinieneś wybrać studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej 


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • identyfikowania czynników zagrażających bezpieczeństwu
  • sprawnego organizowania działań centrów zarządzania kryzysowego
  • szybkiego podejmowania decyzji mających na celu efektywne rozwiązanie problemu
  • znajomości prawnych aspektów zarządzania kryzysowego
  • dysponowania wiadomościami dotyczących metod zarządzania działaniami w sytuacji kryzysu

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej 


Absolwent kierunku Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik instytucji administracji samorządowej
  • pracownik administracji publicznej
  • pracownik służb państwowych
  • pracownik centrów zarządzania kryzysowego

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE W ŚWIETLE REGULACJI UNII EUROPEJSKIEJ – STUDIA PODYPLOMOWE

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE W ŚWIETLE REGULACJI UNII EUROPEJSKIEJ – STUDIA PODYPLOMOWE - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

Komentarze (0)