Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

sterowanie ruchem kolejowym studia podyplomowe

Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym są szczególnie przeznaczone dla osób, które posiadają wykształcenie w obszarze elektroniki, automatyki lub transportu. Jeśli zależy Ci na zdobyciu dodatkowych kwalifikacji, a tym samym zyskać szansę na zmianę stanowiska pracy to koniecznie przeczytaj o perspektywach proponowanych przez te studia.

Program zajęć skupia się na zagadnieniach związanych z drogami kolejowymi i trakcjami. Oprócz tego zdobędziesz wiedzę i umiejętności odnoszące się do zasad kierowania ruchem kolejowym. Jest to najobszerniejszy moduł, więc możesz być pewny, że zostaną zaprezentowane wszystkie najważniejsze kwestie z tym związane. Następne duże bloki tematyczne dotyczą tworzenia systemów sterowania ruchem kolejowym oraz zapewnienia bezpieczeństwa i płynności transportu kolejowego. Czego jeszcze możesz się jeszcze spodziewać? W planie zajęć znalazły się przedmioty poruszające tematykę eksploatacji urządzeń, jak również telekomunikacji na sieci PKP.

Jako absolwent studiów podyplomowych na kierunku Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym będziesz mógł rozpocząć pracę we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach zajmujących się transportem kolejowym. Natomiast jeżeli zawodowo jesteś już związany z tym obszarem to dzięki dodatkowej dawce wiedzy i umiejętności podniesiesz poziom swoich kwalifikacji i kto wie, może zmienisz stanowisko pracy? Nie wahaj się dłużej i aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • znajomości systemów bezpieczeństwa ruchu kolejowego
  • dysponowania podstawowymi wiadomościami z obszaru inżynierii ruchu kolejowego oraz telekomunikacji sieci PKP
  • znajomości zasad diagnostyki urządzeń
  • tworzenia systemów sterowania ruchem kolejowym

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym


Absolwent kierunku Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik przedsiębiorstw kolejowych

STUDIA PODYPLOMOWE

 

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku ZASADY PROWADZENIA RUCHU KOLEJOWEGO I SYSTEMÓW STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM – STUDIA PODYPLOMOWE

Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

Komentarze (0)