Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

europejskie i polskie prawo rolne studia

Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

Zastanawiasz się nad uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji zawodowych? Pracujesz w strukturach administracji i czujesz, że potrzebujesz uzupełnić swoją wiedzę ze względu na zmieniające się wciąż przepisy prawne w Polsce i Unii Europejskiej? A może planujesz wprowadzić zmiany na swojej dotychczasowej drodze zawodowej? Nie zależnie od motywów, dla których poszukujesz studiów podyplomowych, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z możliwościami oferowanymi na kierunku Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności. Niech nie zwiedzie Cię nazwa studiów, ponieważ nie są one przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających wykształcenie prawnicze!

W ramach zajęć zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu prawa rolnego, żywnościowego, jak również systemów dbających o bezpieczeństwo żywności. Będziesz miał także szansę zapoznać się z problematyką pozyskiwania dofinansowań unijnych dla sektora rolniczego oraz nauczysz się prawidłowo sporządzać urzędniczą dokumentację. Co jeszcze zostało przygotowane dla studentów? W planie zajęć znalazły się też przedmioty prezentujące przebieg różnych procedur administracyjnych oraz koncentrujące się na zagadnieniach dotyczących lobbingu.

Zdobyta wiedza i umiejętności mogą Ci pomóc w znalezieniu nowego miejsca pracy. A gdzie dokładnie? Jako absolwent nie powinieneś mieć trudności ze znalezieniem zatrudnienia w jednostkach administracji państwowej oraz samorządowej. Oprócz tego możesz starać się o stanowisko pracy w firmach konsultingowych lub agencjach rynku rolnego. Jeśli interesuje Cię tematyka zajęć, nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj na kierunek Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • europejskiego prawa rolnego, prawa żywnościowego oraz prawa ochrony intelektualnej
  • znajomości przebiegu procesu administracyjnego oraz sprzedaży własności państwowej
  • sporządzania urzędowych pism
  • dysponowania wiadomościami dotyczącymi ubezpieczeń
  • znajomości prawnych przepisów z zakresu rybołówstwa oraz łowiectwa
  • pozyskiwania dofinansowań z Unii Europejskiej

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności


Absolwent kierunku Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik jednostek administracji państwowej oraz samorządowej
  • pracownik firm konsultingowych w sektorze rolnictwa
  • pracownik agencji rynku rolnego

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku EUROPEJSKIE I POLSKIE PRAWO ROLNE ORAZ SYSTEM OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne i Administracyjne

Komentarze (0)