Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów dedykowane są pracownikom branży grzewczej oraz klimatyzacyjnej, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną z tego obszaru, jak również zdobyć nowe praktyczne kompetencje. Jeśli jesteś absolwentem studiów technicznych i zamierzasz w przyszłości pracować w tym sektorze, to ta propozycja kształcenia pomoże spełnić Twoje cele. Zatem przeczytaj poniższy opis, żeby uzyskać bliższe szczegóły!

Studia podyplomowe na kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów obejmują 2 semestry nauki. W przygotowanym programie kształcenia znalazły się zajęcia, które przybliżą Ci problematykę prawidłowej wentylacji pożarowej oraz klimatyzacji obiektów. Dodatkowo zapoznasz się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi instalacji grzewczej oraz chłodniczej. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Jako uczestnik studiów podyplomowych otrzymasz niezbędną wiedzę z zakresu wykorzystywanych programów komputerowych w procesie wentylacji i klimatyzacji obiektów, jak również nauczysz się przygotowywać projekty instalacji klimatyzacyjnych. Oprócz tego nie będzie Ci obca wiedza dotycząca automatyki.

Uzyskana wiedza umożliwi Ci podjęcia pracy w przedsiębiorstwach z branży klimatyzacyjnej oraz firmach produkcyjnych. Oprócz tego będziesz mógł spróbować swoich sił w biurach projektowych. Jeśli uważasz, że zakładane efekty kształcenia pomogą Ci zrealizować Twoje zawodowe cele, to koniecznie aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów!


Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Wentylację i klimatyzację obiektów – studia podyplomowe


Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • projektowania instalacji klimatyzacyjnych
  • znajomości zagadnień dotyczących stosowanych programów komputerowych
  • dysponowania specjalistycznymi wiadomościami z obszaru instalacji grzewczych oraz chłodniczych
  • zapewnienia prawidłowej wentylacji pożarowej

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe


Absolwent kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • pracownik przedsiębiorstw z branży klimatyzacyjnej
  • pracownik biura projektowego
  • pracownik firm produkcyjnych

STUDIA PODYPLOMOWE

 

Komentarze (0)