Staże Praktykant/ka w Dziale Marketingu i Sprzedaży (j. hiszpański) Ciechanów, mazowieckie; Warszawa, mazowieckie; Zambrów, podlaskie

Staże Praktykant/ka w Dziale Marketingu i Sprzedaży (j. hiszpański) Ciechanów, mazowieckie; Warszawa, mazowieckie; Zambrów, podlaskie

ABB profil

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w technologiach energetyki i automatyki. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności. ABB w Polsce, z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia obecnie ok. 4500 pracowników.

Firma: ABB | Praktykant/ka w Dziale Marketingu i Sprzedaży (j. hiszpański)

Miejsce: Ciechanów, mazowieckie; Warszawa, mazowieckie; Zambrów, podlaskie

Opis stanowiska

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

ZADANIA:
- Analiza marketingowa rynku;
- Wsparcie procesu homologacji produktowych na rynkach hiszpańskojęzycznych, analiza wymagań technicznych oferowanych produktów;
- Analiza techniczno-marketingowa rozłączników napowietrznych;
- Analiza techniczno-marketingowa rozłączników wnętrzowych.

Wymagania

- Studenci kierunków technicznych;
- Znajomość pakietu MS Office;
- Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego;
- Komunikatywność, dokładność.

Oferujemy

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.
 

Informacje dodatkowe

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj. Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesięce.

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: aleksandra.sucharek-wilczynska@pl.abb.com

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Komentarze (0)