Praca Oferta wakacyjna - wsparcie linii produkcyjnej Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

JTI profil

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston.

Na całym świecie JTI zatrudnia ponad 40 tys. osób, a polski zespół liczy obecnie ponad 1500 pracowników. W 2018 r. JTI Polska zajęła 2. miejsce w renomowanym rankingu Top Employers i jest najwyżej notowanym pracodawcą w branży FMCG wśród laureatów. W 2017 roku Business Centre Club wyróżnił naszą Firmę nagrodą Lidera Polskiego Biznesu za wyjątkowe podejście do zarządzania, nadzwyczajną troskę o pracowników oraz działania CSR.

Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com.

Firma: JTI | Oferta wakacyjna - wsparcie linii produkcyjnej

Miejsce: Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

Nr ref. 13503

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

Pakowaniem produktów,
Kontrolą gotowych produktów,
Utrzymaniem porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

Masz ukończone 18 lat
Jesteś osobą otwartą,
Lubisz pracę manualną,
System 12-godzinny nie stanowi dla Ciebie przeszkody do podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
Dofinansowanie do posiłków oraz bezpłatny dostęp do siłowni na terenie fabryki,
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Koło, Kutno, Zduńska Wola),
45-minutową przerwę każdego dnia.

Komentarze (0)