Praca w Dziale Personalnym

Praca w Łodzi - BSH - Dział Personalny

Referent ds. Personalnych

ZADANIA:
  • Administracja kadrowa w systemie Teta Constellation
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji personalnej
  • Ewidencja certyfikatów o zdolności do pracy
  • Czynności administracyjno-biurowe w ramach sekcji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie zestawień, statystyk, raportów dotyczących zatrudnienia
  • Obsługa klienta wewnętrznego
  • Organizacja akcji profilaktycznych oraz jubileuszu pracy dla pracowników
  • Współudział w projektach prowadzonych w zakresie sekcji oraz współpraca z dostawcami
  • Współpraca z działem księgowości i BHP
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. wyższe (ekonomiczne, prawnicze lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie min. B2, znajomość jęz. niemieckiego mile widziana
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane osoby posiadające staż pracy w zakładach produkcyjnych lub Agencjach Pracy Tymczasowej
  • doskonała obsługa komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość systemu Teta Constellation
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość oraz wysoki poziom komunikatywności
  • wysoka kultura osobista
OFERUJEMY:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.
Jesteś zainteresowany?
W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:
http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i kariera
{matura_kierunki}

Komentarze (0)