Praca w Łodzi - ABB - Stanowisko Kontroler Jakości

W związku z rozwojem Fabryki Komponentów Transformatorowych w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za próby elektryczne uzwojeń transformatowoych.
Zadania:
  • Wykonywanie prób elektrycznych transformatorów;
  • Sporządzenie raportów z testów i kontroli zgodnie z wymaganiami;
  • Wyciąganie wniosków z wyników przeprowadzonych prób;
  • Dopuszczenie gotowego produktu do wysyłki na podstawie uzyskanych wyników;
  • Prowadzenie kontroli operacyjnych w procesie oraz materiałów na wejściu;
  • Wsparcie pracy pracowników produkcji oraz inicjowanie działań w kierunku podnoszącym ich świadomość jakościową;
  • Inicjowanie i udział w analizie przyczyn zaistniałych niezgodności.
Wymagania:
  • Minimum średnie techniczne - elektryczne (warunek konieczny);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacji wyników prób elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Obsługa komputera (MS Office);
  • Dobra organizacja w warunkach presji czasu, umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Bezpieczeństwo pracy oraz zaplecze socjalne;
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju;
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub na adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Komentarze (0)

zasady rekrutacji na studia 2017

KARIERA

KIERUNKI STUDIÓW

STUDIA

studia biologicznestudia biologiczne

UCZELNIE