Praca w Dziale Kontroli

Praca w Aleksandrowie Łódzkim - ABB - Stanowisko Mistrz Produkcji

W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Mistrza Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania nałożonych planów produkcyjnych.
Zadania:
  • Koordynacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych w ramach planów produkcyjnych oraz obowiązujących instrukcji technologicznych i stanowiskowych;
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakościowych na poszczególnych etapach produkcji;
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego;
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane o kierunku elektrycznym);
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na wydziale produkcji (minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym - warunek konieczny);
  • Znajomość języka angielskiego oraz SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność kierowania zespołem, umiejętność rozwiązywania konfliktów;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i odpowiedzialności.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
{matura_kierunki}

Komentarze (0)