Praca w Katowicach - ABB - Stanowisko Inżynier Sprzedaży

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów automatyki i systemów sterowania. Lokalizacja: Katowice, Kraków.
Zadania:
  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów systemów sterowania do aplikacji procesowych oraz innych produktów automatyki;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla szerokiego portfolio produktów automatyki na rynku polskim;
  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.
Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Komentarze (0)

zasady rekrutacji na studia 2017

KARIERA

KIERUNKI STUDIÓW

STUDIA

studia biologicznestudia biologiczne

UCZELNIE