Inwestycje i wdrożenia przemysłowe

Inwestycje i wdrożenia przemysłowe

inwestycje i wdrożenia przemysłowe

Inwestycje i wdrożenia przemysłowe studia - kieurnek studiów

Szukasz ciekawego interdyscyplinarnego kierunku, który da Ci wszechstronne wykształcenie inżynierskie? Interesujesz się szeroko pojętym przemysłem, a Twoją mocną stroną są nauki ścisłe? Jeżeli tak to na pewno powinieneś wziąć pod uwagę kierunek Inwestycje i wdrożenia przemysłowe podczas wyboru Twojej przyszłej ścieżki edukacyjnej!

Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Inwestycje i wdrożenia przemysłowe? W trakcie Twojej edukacji zmierzysz się z takimi przedmiotami jak geometria, zarządzanie zasobami internetowymi czy algebra. Niezwykle istotny będzie aspekt praktyczny. W trakcie studiów nacisk kładziony będzie na przygotowanie Cię do podejmowania w przyszłości decyzji dotyczących wdrażania technologii przemysłowych oraz uzyskiwania środków na ich sfinansowanie.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent kierunku Inwestycje i wdrożenia przemysłowe? Po ukończeniu studiów będziesz mógł podjąć pracę jako specjalista do spraw zarządzania kadr, jakości czy manager kontrolujący produkcję przemysłową. Pracę będzie także czekać na Ciebie w przedsiębiorstwach wdrażających nowoczesne technologie przemysłowe. Jeżeli zatem masz ścisły umysł i szukasz ciekawego kierunku w tym zakresie to prawdopodobnie jest to kierunek dla Ciebie!

 

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując inwestycje i wdrożenia przemysłowe

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
 • wdrożeń i innowacji w przemyśle, przygotowania i oceny efektywności przedsięwzięć, zasad finansowania wdrożeń i innowacji,
 • metod analizy, modelowania i optymalizacji typowych zagadnień inżynierskich niezbędną do projektowania innowacji w zakresie problematyki konstrukcyjno-technologicznej,
 • systemów wytwarzania w tym wiedzę niezbędną do projektowania innowacji w zakresie systemów monitorowania i kontroli procesów wytwórczych; zna komputerowe metody i narzędzia pozwalające na analizę i monitorowanie procesów wytwórczych,
 • nauki o materiałach obejmującą: właściwości materiałów technicznych, metody badania i pomiarów wybranych właściwości materiałów oraz zasady doboru materiałów do określonego zadania konstrukcyjnego,
 • języka obcego na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz posiada umiejętności posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim z zakresu kierunku kształcenia.
 

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku inwestycje i wdrożenia przemysłowe

Absolwent kierunku inwestycje i wdrożenia przemysłowe znajdzie zatrudnienie w/jako:
 • specjalista do spraw zarządzania kadrami,
 • specjalista do spraw jakości,
 • manager kontrolujący produkcję przemysłowa,
 • kierownik przedsiębiorstwa,
 • pracownik przedsiębiorstwa.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Żeby dostać się na inwestycje i wdrożenia przemysłowe, na większości uczelni przy rekrutacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: język obcy, matematyka, inforamtyka, fizyka z astronomią, geografia.

Popularne miasta, które oferują studia na kierunku INWESTYCJE I WDROŻENIA PRZEMYSŁOWE

Gdzie studiować i jakie wymagania na kierunek Inwestycje i wdrożenia przemysłowe

INWESTYCJE I WDROŻENIA PRZEMYSŁOWE - Szkoły wyższe, uczelnie i wymagania

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
   tryb studiów

    Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

    grupa kierunku

     Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

     Nie znaleziono żadnej uczelni

     Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

     PRACODAWCY

     Te firmy chętnie zatrudniają absolwentów tego kierunku

     Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. jest spółką-córką globalnego koncernu BSH Hausgeräte GmbH, będącego częścią grupy Robert Bosch. Firma BSH jest liderem branży AGD w Europie i należy do ścisłej czołówki w tej branży w Polsce. Koncern BSH działa od 1967 roku i w czterdziestu dwóch fabrykach oraz siedemdziesięciu oddziałach na całym świecie zatrudnia ponad 53 000 pracowników.

     zobacz kogo szukamy >>

     Indesit Company Polska to jeden z największych producentów elektrycznego sprzętu AGD w Polsce. W Polsce, po przejęciu Indesit Company, Grupa Whirlpool ma trzy centra produkcyjne (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku). Oprócz tego w Polsce zlokalizowana jest część komercyjna i korporacyjna firmy. W Warszawie działa centrum Sprzedaży i marketingu oraz Logistyka, Finanse, HR, IT.

     zobacz kogo szukamy >>

     To firma o bogatej, długoletniej tradycji. To historia ludzi i idei. Firma cały czas nosi imię swojego założyciela. Obecnie Paul Hartmann ma swoje filie w 34 krajach i zatrudnia ok. 10.200 pracowników na całym świecie. Główną siedzibą firmy jest nadal Heidenheim. Historia PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1993 r. Obecnie zatrudniamy ponad dwustu pracowników. Oferujemy na rynku polskim produkty wybrane z bogatego asortymentu grupy HARTMANN.

     zobacz kogo szukamy >>

     Procter & Gamble jest jedną z największych na świecie firm z branży FMCG. Nasze marki (m.in. Pampers, Gillette, Pantene, Olay, Blend-a-med, Oral-B, Ariel) trafiają do ponad 4 miliardów konsumentów na całym świecie. P&G znane jest na świecie jako „kuźnia” talentów i liderów biznesu. Mamy za sobą ponad 170 lat tradycji i doświadczenia, którym dzielimy się każdego dnia z naszymi pracownikami. W regionie łódzkim posiadamy trzy fabryki.

     zobacz kogo szukamy >>

     CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. W Polsce działamy od 2001r., obecnie jesteśmy największym zakładem produkującym kable światłowodowe oraz osprzęt telekomunikacyjny w Europie i zatrudniamy ponad 1500 osób.

     zobacz kogo szukamy >>

     Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów transformatorów dystrybucyjnych, transformatorów mocy oraz elementów izolacyjnych do transformatorów mocy. w zakładach w Aleksandrowie Łódzkim powstają energooszczędne i wysokoefektywne silniki elektryczne najwyższej klasy oraz napędy średnich napięć, przekształtniki dla ekologicznego transportu szynowego i przetwornice dla farm wiatrowych.

     zobacz kogo szukamy >>

     Grupa Hutchinson jest światowym liderem produkcji elastomerów w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Od ponad 160 lat projektujemy i wytwarzamy produkty stanowiące bazę komfortu i bezpieczeństwa każdego człowieka na ziemi, w powietrzu i na morzu.

     zobacz kogo szukamy >>

     JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego z siedzibą w Szwajcarii. Grupa zatrudnia 26 000 osób w 367 biurach, 26 fabrykach i 9 ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a należące do niej marki znajdują się wśród najlepiej rozpoznawalnych światowych marek tytoniowych.

     zobacz kogo szukamy >>

     Nasz zespół tworzą ludzie w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami, o różnej narodowości i kulturze. Dla nas najważniejsi są ludzie z pomysłami i innowacyjnym podejściem, którzy będą podzielać nasze zaangażowanie. Pracując w Sonoco możesz zdobywać nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale również przeżyć wspaniałą przygodę w miłej atmosferze.

     zobacz kogo szukamy >>

     Clariant to pochodzący ze Szwajcarii światowy lider w branży wyspecjalizowanych produktów chemicznych dla przemysłu. Ważna są dla nas innowacje – posiadamy ponad 7 tys. patentów, na działalność badawczo-rozwojową przeznaczamy rocznie ponad 200 mln franków szwajcarskich. W Polsce działamy od 25 lat - w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujący koncentraty barwiące.

     zobacz kogo szukamy >>

     Komentarze (0)