Ekonomia Łódź

Ekonomia Łódź

Ekonomia Łódź

Studia w Łodzi na kierunku

ekonomia 

Odkryj ekonomię w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Ekonomia studia – Łódź

Dobrze wiemy, że według definicji Ekonomia to nauka o prawach rządzących produkcją, wymianą i podziałem dóbr w społeczeństwie. Ale na czym polega Ekonomia w Łodzi? Ekonomia w Łodzi to cieszący się niesłabnącą popularnością kierunek studiów, którego celem jest zrozumienie mechanizmów ekonomicznych funkcjonujących we współczesnych gospodarkach oraz nabycie umiejętności rozwiązywania problemów ekonomicznych w praktyce gospodarczej.

Kierunek Ekonomia to drzewo o wielu gałęziach. Rynek, produkty finansowe, rachunkowość, gospodarka. Między innymi o tym, jak działają wymienione sektory można dowiedzieć się chodząc na zajęcia. Ekonomia w Łodzi to kierunek realizowany na studiach pierwszego i drugiego stopnia, prowadzący do odgrywania aktywnej roli w życiu gospodarczym.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W ŁODZI JEST KIERUNEK EKONOMIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Kierunek ekonomia możesz studiować na:

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ

Jakie wymagania na kierunek Ekonomia w Łodzi?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek ekonomia w Łodzi? Aby otrzymać upragniony indeks należy najmocniej przyłożyć się do nauki takich przedmiotów jak: matematyka, język obcy nowożytny, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka. Wymagania na ekonomię w Łodzi są wysokie, między innymi dlatego, by w toku nauki poradzić sobie z szeregiem przedmiotów, wśród których znajdują się: mikroekonomia, makroekonomia, statystyka opisowa, rachunkowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Studia na kierunku ekonomia - Uniwersytet Łódzki

 

Jaka praca po studiach na kierunku Ekonomia w Łodzi?

Jaką pracę możemy znaleźć po studiach na kierunku ekonomia w Łodzi? Absolwenci studiów ekonomicznych mogą znaleźć zatrudnienie w bankach, przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych, administracji centralnej i lokalnej, firmach konsultingowych, czy organizacjach non- profit.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Ekonomia w Łodzi?

Przed rozpoczęciem nauki często zadajemy pytania odnośnie wyboru kierunku studiów; zastanawiamy się czy jest dla nas odpowiedni i czy kształcenie w danym mieście będzie nas satysfakcjonowało. Jakie ma kierunek ekonomia w Łodzi opinie? Bartek, student II- stopnia Ekonomii w Łodzi mówi:

„Ekonomia to jeden z najpopularniejszych kierunków w Łodzi, dlatego od wielu lat cechuje go wysoki poziom i duże grono kandydatów na studia. Studiując ekonomię w Łodzi dowiedziałem się jak bardzo złożona jest to nauka. Dzięki temu optymistyczniej widzę siebie w roli absolwenta.”

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia ekonomiczne wybrać

Studia na kierunku ekonomia - wszystko co musisz wiedzieć

Studia ekonomiczne w Łodzi

Uniwersytet Łódzki kierunki

Jakie są kierunki ekonomiczne w Łodzi

Co zdawać na maturze

Studia na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

Komentarze (0)