Informatyka Łódź

Informatyka Łódź

Informatyka Łódź

Studia w Łodzi na kierunku

informatyka 

Odkryj informatykę w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Informatyka studia – Łódź

Informatyka to najczęściej wybierany kierunek studiów i bez przesady może on być określany mianem kierunku przyszłości. Świadczyć może o tym także fakt, iż jest to kierunek o coraz szerszym wyborze specjalności; od technologii gier i symulacji komputerowych po inżynierię oprogramowania i analizę danych.

Tam, gdzie można studiować Informatykę tam można nawiązać współpracę z wieloma znaczącymi firmami z branży, które nierzadko biorą udział w przygotowaniu programu studiów, a także oferują praktyki i staże.

Nikt nie wyobraża sobie oferty edukacyjnej, w której nie byłoby Informatyki, czyli jednej z grona najpopularniejszych dziedzin kształcenia. Możliwość nabycia umiejętności projektowania i programowania systemów informatycznych, praktycznego zaznajomienia się z sieciami komputerowymi, bazami danych, czy grafiką komputerową zawiera się w studiach na kierunku Informatyka w Łodzi, które prowadzone są w podzieleniu na pierwszy i drugi stopień.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W ŁODZI JEST KIERUNEK INFORMATYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Kierunek informatyka możesz studiować na:

Informatyka

Jakie wymagania na kierunek Informatyka w Łodzi?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Informatyka w Łodzi? Rekrutacja na Informatykę opiera się, przede wszystkim, na matematyce. Oprócz tego przedmiotu, należy uzyskać dobre wyniki z języka obcego, a także pochwalić się dobrą oceną z takich przedmiotów jak informatyka, fizyka, czy chemia.

Studia na kierunku informatyka - Uniwersytet Łódzki

Studia na kierunku informatyka - Politechnika Łódzka

Studia na kierunku informatyka - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

 

 

Jaka praca po studiach na kierunku Informatyka w Łodzi?

Jaka praca czeka po studiach na kierunku Informatyka w Łodzi? Absolwenci studiów informatycznych mogą znaleźć zatrudnienie jako programiści, analitycy i inżynierowie systemowi, administratorzy baz danych, graficy komputerowi, projektanci i programiści gier komputerowych, testerzy oprogramowania, administratorzy i projektanci sieci komputerowych.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Informatyka w Łodzi?

Przed rozpoczęciem nauki często zadajemy pytania odnośnie wyboru kierunku studiów; zastanawiamy się czy jest dla nas odpowiedni i czy kształcenie w danym mieście będzie nas satysfakcjonowało. Jakie ma kierunek Informatyka w Łodzi opinie? Maciek, student II- stopnia Informatyki w Łodzi mówi:

„Informatyka to obecnie najważniejsza dziedzina. Na studiach w Łodzi można poznać ją jak najdokładniej. Ilość specjalności jest tak duża, że każdy znajdzie swoją niszą i kierunek, w którym chciałby się rozwijać.”

 


 

 

Komentarze (0)