ul. Narutowicza 86, 90-139 Łódź 

tel. (+48) 42 642 30 50

kom. 530 600 310

e-mail: dziekanat@swseiz.pl

ul. Narutowicza 86, 90-139 Łódź 

tel. (+48) 42 642 30 50

kom. 530 600 310

e-mail: dziekanat@swseiz.pl

 • KURS JĘZYKA POLSKIEGO - PROFIL EKONOMICZNO - LINGWISTYCZNY Stopień: REKRUTACJA

  Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów oraz kurs podstawowy z języka angielskiego lub niemieckiego (do wyboru). W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie.

  Dowiedz się więcej

 • KURS JĘZYKA POLSKIEGO - PROFIL MEDYCZNY Stopień: REKRUTACJA

  Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów oraz zajęcia z fizyki, chemii i biologii. Program przygotowuje do studiowania na wybranych kierunkach medycznych. W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie.

  Dowiedz się więcej

 • KURS JĘZYKA POLSKIEGO - PROFIL OGÓLNY Stopień: REKRUTACJA

  Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów. W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie.

  Dowiedz się więcej

 • KURSY WAKACYJNE Stopień: REKRUTACJA

  Zajęcia językowe odbywają się od poniedziałku do piątku – łącznie 100 godzin. W czasie wolnym (soboty/niedziele) oferujemy program turystyczno-kulturalny. Cena pokrywa koszt nauki, zakwaterowanie, program turystyczny i waha się od 550 do 600 Euro/osobę, w zależności od standardu zakwaterowania.

  Dowiedz się więcej

 • OPIEKUN OSOBY STARSZEJ Stopień: REKRUTACJA

  Kurs opiekuna osób starszych skierowany jest do osób, które pragną podjąć zatrudnienie w charakterze opiekuna w placówkach całodobowej opieki (dom Seniora), w placówkach opieki dziennej, w firmach zapewniających usługi opiekuńcze oraz dla osób zdecydowanych podjąć pracę opiekuna osoby starszej w kraju lub za granicą.
Kurs zapewnia w pełni profesjonalne przygotowanie do tej pracy, zarówno poprzez dostarczenie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.

  Dowiedz się więcej

Opinie (0)