Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania

Oferta Edukacyjna Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

  • Studia I i II stopnia
Analityka biznesu
Business Management
Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie - NOWOŚĆ!
Finanse i inwestycje
Finanse i rachunkowość
Gospodarka przestrzenna
Lingwistyka dla biznesu
Logistyka
Management and Finance
Marketing
Prawo podatkowe i rachunkowość
Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami
Rachunkowość
Zarządzanie
Zarządzanie biznesem
Zarządzanie miastem
Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Studia doktoranckie
Studia doktoranckie w zakresie nauk o zarządzaniu prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Ich celem jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających zaawansowaną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie zarządzania, wsparte wiedzą z obszaru finansów przedsiębiorstw i rachunkowości. 
  • Studia podyplomowe
Wydział Zarządzania oferuje kilkanaście kierunków studiów podyplomowych. Są one przeznaczone dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, zarówno z tytułem licencjata jak i magistra, którzy pragną poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę. Profil kończonych studiów nie jest kryterium naboru, tak więc uczestnikami studiów podyplomowych mogą być zarówno osoby, które ukończyły studia ekonomiczne, jak też absolwenci studiów innych niż ekonomiczne np. technicznych, przyrodniczych, medycznych czy humanistycznych.
  • Kursy i szkolenia
W ofercie edukacyjnej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego znajdują się szkolenia i kursy dla firm. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia we wskazanym zakresie i wymiarze dla pracowników firmy, jak również możliwość skorzystania z bazy specjalistów WZ UŁ w zakresie realizacji projektów konsultingowych. Wydział zapewnia kompletną organizację szkolenia (analizę potrzeb – stworzenie programu, prowadzących, materiały szkoleniowe, infrastrukturę, niezbędne wyposażenie, jak i usługi cateringowe).
  • Oferta dla uczniów i nauczycieli
Zajęcia w szkołach
Wykładowcy prowadzą bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół średnich. Obejmują one takie obszary, jak: kompetencje miękkie (np. autoprezentacja, komunikacja interpersonalna, współpraca, radzenie sobie ze stresem, podejmowanie decyzji), doradztwo zawodowe, bezpieczeństwo IT, logistyka, marketing, przedsiębiorczość, zarządzanie.
Uniwersytet Zawsze Otwarty
Zorganizowane grupy licealistów mogą w dogodnym dla siebie terminie odwiedzić Wydział Zarządzania. W ramach takiego spotkania  można poznać obiekt, dowiedzieć się o studiach na Wydziale Zarządzania, ale przede wszystkim uczestniczyć w wybranych przez szkołę zajęciach. Przykłady zajęć: Team-building, czyli co zrobić, aby grupę przekształcić w zespół; Homoresponsabilis, symulacyjna gra biznesowa; Zarządzanie portfelem ucznia, czyli bajka o orle, sowie i chomiku; Transport śródlądowy i piractwo morskie; Aniołowie Biznesu.
Akademia Młodego Ekonomisty
Akademia Młodego Ekonomisty (AME) to projekt skierowany do uczniów gimnazjów. Autorem projektu jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, która wraz z największymi uczelniami w Polsce oferuje polskim gimnazjalistom rozwój kompetencji w zakresie marketingu, ekonomii, zarządzania i psychologii biznesu. Wydział Zarządzania organizuje AME od 2015 roku.
Szkolenia dla nauczycieli
W ofercie znajdują się szkolenia dla nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych. Bezpłatna oferta przygotowana przez pracowników Wydziału Zarządzania obejmuje takie tematy, jak: Rodowici cyfrowcy w szkole, Głos jako narzędzie pracy.

Opinie (6)

student Ocena

Wydział świetny, miła obsługa w dziekanacie i bardzo pomocna, kierunki i programy są na bieżąco dostosowywane do aktualnych trendów rynkowych, bardzo dużo praktyki, wykładowcy ok, widać, że są dla studentów, a nie na odwrót jak na Eksocu.

Sara Ocena

Bardzo dobrze wyposażone sale, aule, fajnie zorganizowane miejsca do spędzania czasu między zajęciami. Panie w dziekanatach zawsze pomocne, super! Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi :)

Licencjatka Ocena

Wydział Zarządzania to przede wszystkim uczelnia dobrze zarządzana i przyjazna studentom, sporo się tu dzieje, jest bardzo dużo bezpłatnych warsztatów umożliwiających rozwój i wzbogacających późniejsze CV. Poza tym ludzie tu są bardzo otwarci, można nawiązać świetne kontakty, a wykładowcy są prostudenccy :) mogę śmiało polecić ten wydział! po trzech latach nie chcę go opuszczać na drugi stopień :D

Studentka 4 roku Ocena

Wykładowcy - wiadomo, to zależy ale większość ciekawie prowadzi zajęcia i są w porządku :) wiele sie dzieje, wszelkie atrakcje na UŁ typu Targi Pracy czy inne ciekawe eventy są organizowane u nas więc to też duży plus. Wydział ma swój fajny klimat, nauka + chill :)

Arek Ocena

Świetna atmosfera na wydziale, przyjaźni i pomocni wykładowcy :) Co istotne dla wielu młodych osób, stały dostęp do internetu , jest gdzie posiedzieć i podłączyć laptopa :)

Magda Ocena

Studia ciekawe, super miejsce, bardzo przyjaźni wykładowcy :)

POKAŻ WIĘCEJ

DOKTORANCKIE