ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Academy of business management 3.0 - studia podyplomowe

Studia na kierunku academy of business management to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku academy of business management 3.0 - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów online
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności academy of business management 3.0 - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie online | academy of business management 3.0 - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek academy of business management przeznaczony jest dla osób, które pracują lub chcą rozpocząć pracę w międzynarodowym środowisku. Studia te pozwalają na poszerzenie umiejętności menadżerskich i przygotowują do podjęcia wyzwań na nowych stanowiskach kierowniczych i nie tylko.

Absolwenci przygotowywani są do pracy z klientami zagranicznymi, poprzez rozwój komunikacji i języka biznesowego. Są gotowi do kierowania własną ścieżką kariery, szybkiego podejmowania decyzji biznesowych i tworzą niekonwencjonalne rozwiązania. Kierunek ma na calu pomoc w ugruntowaniu swojej pozycji na rynku pracy.

Sprawdź wszystkie studia online w Polsce.

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Wymagania rekrutacyjne na kierunku academy of business management mogą się różnić w zależności od uczelni. Studia prowadzone są w języku angielskim, więc warto zastanowić się nad poziomem znajomości tego języka, gdyż może być on sprawdzany w procesie rekrutacji. Uczelnie mogą wymagać również certyfikatu z języka. Kierunek może się wiązać z dodatkowymi opłatami.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0?

Kierunek academy of business management jest prowadzony w sposób niestacjonarny i w formie zajęć online. Zajęcia na kierunku mogą być prowadzone w języku angielskim, zarówno przez wykładowców z Polski, jak i z zagranicy.

Część zajęć może być prowadzona w formie wykładów, w celu ugruntowania wiedzy teoretycznej. Jednak studia nastawione są przede wszystkim na zdobycie umiejętności praktycznych przez warsztaty, prezentacje, prace indywidualne i zespołowe oraz case studies. Zajęcia pozwalają na zdobycie umiejętności miękkich, takich jak np. kierowanie zespołem, komunikacja, organizacja pracy własnej i innych, niezbędnych do pracy w dynamicznym środowisku.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku academy of business management możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Zajęcia na kierunku academy of business management koncentrują się na wzmacnianiu kompetencji kierowniczych, przedsiębiorczości i wykorzystaniu nowoczesnych technologii podczas pracy. Absolwenci zachęcani są do podejmowania samodzielnych decyzji, samorozwoju i szukania własnej drogi zawodowej. Podczas studiów uczą się także kształtować wizerunek firmy i wykształcają refleksy pomocne w reagowaniu na zmieniające się potrzeby firmy i klientów.

Wiedza zdobywana podczas studiów została podzielona na moduły, z których każdy odpowiada na inne potrzeby studentów. Część zajęć ma charakter teoretyczny, a pozostałe pozwalają na ugruntowanie wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce.

Przykładowe zajęcia na kierunku academy of business management:

 • Management in business
 • Entrepreneurship
 • Talent management
 • Stress management
 • Digital marketing communication
 • Coaching
 • International marketing

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0?

Studia na kierunku academy of business management trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ACADEMY OF BUSINESS MANAGEMENT 3.0?

Studenci kierunku academy of business management są przygotowywani do rozpoczęcia, prowadzenia i rozwijania własnej działalności gospodarczej. Dzięki rozwojowi umiejętności miękkich i zarządzania absolwenci mogą także podjąć pracę w kadrze kierowniczej. Znajomość języka angielskiego i słownictwa biznesowego pozwala pracować z firmami i klientami zagranicznymi. Szeroki wachlarz przedmiotów przygotowuje absolwentów do pracy na wielu płaszczyznach i poszerza możliwości podjęcia pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku academy of business management:

 • własna działalność gospodarcza
 • stanowiska menadżerskie i kierownicze
 • firmy międzynarodowe
 • współpraca z klientami zagranicznymi

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie