AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE - STUDIA PODYPLOMOWE

AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Agile management – zarządzanie zwinne - studia podyplomowe

Studia na kierunku Agile management - zarządzanie zwinne to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku agile management - zarządzanie zwinne - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności agile management - zarządzanie zwinne - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | agile management - zarządzanie zwinne - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chciałyby się nauczyć jak nadążać za zmianami w środowisku pracy i dostosowywać do aktualnych oczekiwań i trendów. Studia będą także odpowiednie dla osób już pracujących w zarządzaniu projektami, takich jak project managerzy czy członkowie zespołów projektowych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Studia przygotowują kandydatów do pracy za pomocą metod zarządzania zwinnego. Studenci uczą się jak adaptować swoje decyzje do zmian, posiadając jedynie niewielką ilość informacji i mając na uwadze niską przewidywalność efektów.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Warunkiem dostania się na studia na kierunku Agile management - zarządzanie zwinne jest często jedynie ukończenie uczelni wyższej na dowolnym stopniu. O akceptacji kandydata może decydować kolejność zgłoszeń. Warto wcześniej sprawdzić terminy rekrutacji, żeby mieć jak najlepsze szanse, gdyż na kierunku może studiować ograniczona liczba osób. Studia mogą się także wiązać z dodatkowymi opłatami.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Gdańska

Politechnika Gdańska

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE?

Zajęcia na kierunku Agile management - zarządzanie zwinne prowadzone są w trybie niestacjonarnym i online. Zajęcia mogą odbywać się hybrydowo, czyli częściowo w budynkach uczelni, a częściowo na platformach zdalnych. Program może być realizowany przez osoby na co dzień pracujące przy zarządzaniu organizacją i projektami oraz wykładowców uczelni.

Studenci szlifują swoje umiejętności z zakresu zarządzania, ale poznają także nową metodykę pracę, którą mogą wykorzystać na przyszłych stanowiskach. Przyzwyczajają się do nowej kultury organizacyjnej, która poprzez zmiany daje nowe możliwości, a nie powstrzymuje swoich pracowników przed rozwojem.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Agile management - zarządzanie zwinne możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci zdobywają ogólną i szczegółową wiedzę z zakresu zarządzania zwinnego. Uczą się teorii zarządzania i organizacji oraz trenują wykorzystanie tej wiedzy w praktyce. Mogą także nauczyć się prognozować i przewidywać nadchodzące zmiany, co pozytywnie wpływa na proces decyzyjny. Studenci dowiadują się także czym właściwie jest zwinność w organizacji, i jak zarządzać w zgodzie z tą metodyką pracy.

Przykładowe przedmioty, które mogą być w programie kierunku Agile management - zarządzanie zwinne, to m.in.:

  • Prognozowanie i optymalizacja w zarządzaniu zmianą
  • Modelowanie i dojrzałość procesowo – projektowa
  • Metody i narzędzia IT w zarządzaniu zwinnym
  • Systemy informatyczne w zarządzaniu zwinnym

Kierunek pozwala także studentom na rozwinięcie swoich umiejętności miękkich, takich jak np. zarządzanie czasem własnym i innych, zespołem czy kompetencjami jego członków. Zapoznają się także z kulturą organizacyjną.

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE?

Studia na kierunku Agile management - zarządzanie zwinne trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AGILE MANAGEMENT - ZARZĄDZANIE ZWINNE?

Absolwenci kierunku Agile management - zarządzanie zwinne mogą uzyskać zatrudnienie w roli kierowniczej lub członka zespołu projektowego. Przygotowani są także do współpracy z klientami, z nastawieniem na jak najlepsze spełnienie oczekiwań klienta. Agile managerów szukają zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i wielkie korporacje. Dzięki rozległej wiedzy studenci mogą szukać pracy zgodnie z zainteresowaniami, bo przygotowani są do realizacji zadań w każdym środowisku, niezależnie od branży.

Możliwości zatrudnienia po kierunku Agile management - zarządzanie zwinne to np.:

  • kierownik projektu
  • lider zespołu
  • Agile manager

 

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)