AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Akademia kompetencji menedżera - studia podyplomowe

Studia na kierunku akademia kompetencji menedżera to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku akademia kompetencji menedżera - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności akademia kompetencji menedżera - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | akademia kompetencji menedżera - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek jest przeznaczony przede wszystkim dla osób na stanowiskach kierowniczych, czyli np. menedżerów, liderów, kierowników projektów i zespołów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i piąć się dalej po szczeblach kariery.

Podczas zajęć studenci zdobywają i porządkują wiedzą z różnych obszarów zarządzania, organizacji i kierowania ludźmi. Celem studiów jest przygotowanie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej, która będzie gotowa sprostać wyzwaniom w szybko zmieniającym się otoczeniu.

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Kierunek akademia kompetencji menedżera jest zazwyczaj otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności. Zwykle jedynym wymaganiem jest ukończenie szkoły wyższej i zapał to pracy. Liczba miejsc na roku może być ograniczona, a kierunek może się wiązać z dodatkowymi opłatami. Czasem pojawia się także minimalny limit zgłoszeń, od którego studia mogą wystartować.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA?

Studia na kierunku akademia kompetencji menedżera są prowadzone w trybie niestacjonarnym, ale niektóre zajęcia mogą się także odbywać w formie zdalnej. W programie studiów znajdą się zarówno przedmioty teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne np. gry symulacyjne, które pomogą ugruntować zdobytą wiedzę. Zajęcia mogą być prowadzone przez pracowników uczelni i praktyków biznesu specjalizujących się np. w prowadzeniu szkoleń czy zarządzaniu projektami. Dzięki temu studenci mogą zdobyć wiedzę bezpośrednio od źródła.

Na niektórych uczelniach w trakcie studiów słuchacze mogą mieć także możliwość skorzystania ze spotkań z doradcami, którzy pomogą w sprecyzowaniu ścieżki kariery na podstawie rozmów i testów.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku akademia kompetencji menedżera możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

W celu lepszego zarządzania ludźmi i procesami należy zacząć od pracy nad swoimi słabymi stronami i pielęgnować zalety. W trakcie studiów słuchacze będą mogli zidentyfikować swoje wady i zalety, określić posiadane kompetencji i dowiedzą się, nad czym jeszcze muszą popracować. Studenci zobaczą, jaka jest rola lidera w przedsiębiorstwie i nauczą się budować zespół. Będą mogli także trenować swoje umiejętności komunikacyjne i poznać metody rozwiązywania konfliktów między pracownikami. W programie mogą się także znaleźć przedmioty ściśle związane z zarządzaniem np. zarządzanie zmianą czy zarządzanie przez wartości.

Przedmioty, które mogą zostać umieszczone w programie akademia kompetencji menedżera, to m.in.:

 • development centre - badanie potencjału indywidualnego
 • leadership – rola przywódcy w organizacji
 • HR dla menedżerów – kluczowe aspekty
 • budowanie zespołu -  zarządzanie i motywowanie

Podczas studiów słuchacze będą mogli rozwinąć swoje umiejętności negocjacyjne i poznać skuteczne techniki i metody prowadzenia negocjacji. W trakcie zajęć przetrenują także umiejętności autoprezentacji poprzez wystąpienia publiczne.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA?

Studia na kierunku akademia kompetencji menedżera trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AKADEMIA KOMPETENCJI MENEDŻERA?

Absolwenci kierunku akademia kompetencji menedżera mają rozwinięte umiejętności kierownicze pozwalające im na efektywniejszą pracę na aktualnym stanowisku. Mogą jednak szukać pracy na wyższych szczeblach lub starać się o awans w hierarchii przedsiębiorstwa. Absolwenci mogą zostać zatrudnieni zarówno w małych firmach, które mają jedno stanowisko kierownicze, jak i korporacjach, w których mają więcej możliwości pracy i awansu.

Możliwości zatrudnienia po kierunku akademia kompetencji menedżera:

 • menedżer
 • team lider
 • kadra kierownicza
 • kierownik projektowy

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku