AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU - STUDIA PODYPLOMOWE

AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Autoprezentacja – kreowanie wizerunku - studia podyplomowe

Studia na kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Studia na kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku - studia podyplomowe
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności autoprezentacja - kreowanie wizerunku - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | autoprezentacja - kreowanie wizerunku - studia podyplomowe - uczelnie >

Kierunek jest przeznaczony dla wszystkich absolwentów szkół wyższych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, przygotować się to pracy w sektorze medialnym oraz nauczyć się poprawnie interpretować zjawiska społeczne i polityczne.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

W celu rekrutacji na kierunek autoprezentacja - kreowanie wizerunku zwykle wystarczy wysłać zgłoszenie oraz dostarczyć odpowiednie dokumenty. Kandydaci powinni mieć ukończone studia I lub II stopnia, lub być w trakcie jednolitych studiów magisterskich na co najmniej 3 roku. O akceptacji przyszłych studentów może zadecydować kolejność zgłoszeń. Należy pamiętać, że na studia może się dostać jedynie określona liczba chętnych. Warto więc wcześniej sprawdzić harmonogram rekrutacji. Nauka wiąże się najczęściej z dodatkowymi kosztami np. czesnym.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU?

Kierunek autoprezentacja - kreowanie wizerunku realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Zajęcia mogą być prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę uczelni, specjalistów z dziedziny np. marketingu, a także prawników czy działaczy społecznych. Studenci mogą wziąć udział w konwersatoriach, ćwiczeniach i warsztatach, podczas których zdobywają wiedzę teoretyczną oraz trenują umiejętności praktyczne.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Program kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku łączy w sobie wiedzę teoretyczną z praktycznym treningiem umiejętności miękkich. Studenci mogą nauczyć się tworzyć strategie PRowe dla klientów, kierować działaniami promocyjnymi oraz dopasowywać je do docelowego medium np. radia czy telewizji. Dowiadują się często także, w jaki sposób zorganizować eventy i wydarzenia medialne. Mogą spróbować swoich sił w tworzeniu wypowiedzi oraz poznać zasady współpracy z prasą czy dziennikarzami. Słuchacze mają również możliwość uzyskać informacje na temat prawnych i psychologicznych aspektów działań wizerunkowych.

Przedmioty, które mogą się znaleźć w programie autoprezentacja - kreowanie wizerunku, to np.:

  • ewaluacja działań wizerunkowych
  • akcja oratorska w mediach
  • fundraising na rzecz promocji i kreowania wizerunku
  • warsztat rzecznika prasowego

Słuchacze biorą często udział w zajęciach kształtujących umiejętności komunikacyjne. Mogą także dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzić mediacje i negocjacje. Podczas studiów uczą się również zarządzać czasem i poznają techniki autoprezentacji. Studenci mogą pracować nad wywieraniem wpływu na opinii publicznej i nauczyć się stosować metody perswazji.

 

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU?

Studia na kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AUTOPREZENTACJA - KREOWANIE WIZERUNKU?

Absolwenci kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku są przygotowani do pracy związanej z mediami. Mogą szukać zatrudnienia m.in. w instytucjach administracji rządowej i samorządowej, organizacjach non-profit, biurach rzecznika czy przedsiębiorstwach prywatnych. Mogą także spróbować swoich sił w prowadzeniu działalności doradczej i konsultingowej lub podjąć pracę w agencjach marketingowych, prasowych czy PR. Inną możliwością jest wykonywanie działań związanych z kształtowaniem wizerunku polityków w biurach poselskich i sztabach wyborczych. Absolwenci posiadają również kompetencje pozwalające na analizę i interpretację zjawisk zachodzących w społeczeństwie, a także mogą starać się je kształtować.

Możliwości zatrudnienia po kierunku autoprezentacja - kreowanie wizerunku to m.in.:

  • doradca ds. wizerunku
  • konsultant ds. mediów

 

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

  • Dzień otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1bd10-uniwersytet-szczecinski.jpg Uniwersytet Szczeciński
  • Uniwersytet Zielonogórski, Kampus A, budynek A-29, ul. prof. Z. Szafrana 4a, Zielona Góra https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=uniwersytet%20zielonog%C3%B3rski https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/acf58-uniwersytet-zielona-gora.jpg Uniwersytet Zielonogórski