E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

Dodaj do ulubionych

E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING studia – kierunek studiów

Studia na kierunku E-business & Digital Marketing to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia na kierunku e-business & digital marketing
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności e-business & digital marketing możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) | e-business & digital marketing - uczelnie >

Opis kierunku

W ramach studiów na kierunku E-business & Digital Marketing studenci zdobędą wiedzę z zakresu nauk informatycznych, zarządzania, marketingu oraz biznesu. Ponadto dowiedzą się więcej na temat marketingu cyfrowego i specyfiki mediów społecznościowych. Dowiedzą się także, w jaki sposób obsługiwać zaawansowane narzędzia i programy informatyczne stosowane w marketingu.

 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie w działach handlowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych, działach PR, instytucjach kultury, mediach, działach HR oraz na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Kandydaci na kierunek E-business & Digital Marketing powinni zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi na danej uczelni wyższej. Dzięki szybkiemu podjęciu przygotowań mogą znacznie zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. W przypadku wyższych szkół niepublicznych konieczne będzie przedstawienie świadectwa maturalnego. W rekrutacji na studia magisterskie będzie brana pod uwagę ocena z dyplomu ukończenia studiów wyższych. Kandydaci muszą także znać język angielski na poziomie zaawansowanym.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

E-business & digital marketing stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne

E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

E-business & digital marketing studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

E-business & digital marketing studia I stopnia

E-business & digital marketing studia II stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku e-business & digital marketing

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

Obecnie, internet jest nośnikiem informacji i reklamy. Media społecznościowe są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym marketingu cyfrowym, dlatego też specjaliści z obszaru tej dziedziny znajdą zatrudnienie zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Ich kształceniem zajmuje się anglojęzyczny kierunek E-business & Digital Marketing wyróżniający się interdyscyplinarnym programem nauczania oscylującym wokół nauk informatycznych, społecznych i biznesowych.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku E-business & Digital Marketing możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku E-business & Digital Marketing zdobędą wszechstronną wiedzę z obszaru informatyki, marketingu, zarządzania i biznesu. Ponadto dowiedzą się więcej na temat specyfiki i funkcjonowania mediów społecznościowych. Ze względu na praktyczny wymiar kształcenia, studenci rozwiną szereg umiejętności, które wykorzystają w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim nauczą się zastosowania technik marketingu cyfrowego w praktyce.

Ponadto nauczą się zarządzania zasobami ludzkimi, projektami i przedsiębiorstwem. Dzięki temu, że zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, studenci rozwiną zdolności językowe i poznają specjalistyczną terminologię informatyczną i biznesową.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

Studia na kierunku E-business & Digital Marketing trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING?

Absolwenci kierunku E-business & Digital Marketing nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Po ukończeniu studiów mogą związać swoją przyszłość z agencjami marketingowymi i reklamowymi. Równie ciekawą opcją może być zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Uzyskaną wiedzę i umiejętności wykorzystają w działach PR i HR. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z instytucjami kultury, mediami oraz organizacjami pozarządowymi. Znajomość języka angielskiego oraz specjalistycznej terminologii otworzy im drzwi do kariery międzynarodowej.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku E-business & Digital Marketing:

 • firmy i korporacje międzynarodowe
 • instytucje kultury
 • media
 • działy HR
 • działy PR
 • agencje marketingowe
 • agencje reklamowe
 • organizacje pozarządowe
 • własna działalność gospodarcza.

Zobacz inne kierunki Informatyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Informatyczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU E-BUSINESS & DIGITAL MARKETING

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie