MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE

MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE

Dodaj do ulubionych

MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE studia – kierunek studiów

Studia na kierunku master in management-studia online to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra).

Studia na kierunku master in management - studia online
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów online
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności master in management - studia online możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie online | master in management - studia online - uczelnie >

Opis kierunku

Master in management-studia online to kierunek, który będzie najlepszym wyborem dla osób chcących zyskać odpowiednie przygotowanie, potrzebne do pracy na stanowiskach kierowniczych. W ramach kształcenia studenci zdobędą kompleksową wiedzę z marketingu, digital marketingu oraz zarządzania, co z powodzeniem wykorzystają w swojej codziennej praktyce zawodowej. Ponadto nauczą się wdrażania strategii firmy i budowania jej wizerunku, oceniania procesów biznesowych oraz zarządzania projektami biznesowymi.

 

Praca po studiach

Absolwenci znajdą zatrudnienie w firmach międzynarodowych, agencjach konsultingowych, agencjach reklamowych i marketingowych, instytucjach administracji publicznej oraz na stanowiskach kierowniczych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Studia anglojęzyczne cieszą się dużą popularnością, dlatego aby wyróżnić się na tle innych kandydatów, należy zapoznać się z wymogami rekrutacyjnymi i odpowiednio wcześniej podjąć konkretne przygotowania. Aby zostać studentem kierunku master in management-studia online w procesie rekrutacji należy przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Ponadto wszyscy kandydaci są zobowiązani do potwierdzenia swojej znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Master in management - studia online stopień: (II), czas trwania: 2 lata
tryb: online

Ścieżki kształcenia na kierunku master in management - studia online

MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Master in management - studia online studia II stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku master in management - studia online

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE?

Master in management-studia online wyróżniają się programem nauczania dopasowanym do współczesnych realiów. Jako że studia będą realizowane w całości w języku angielskim, studenci będą mieli możliwość zdobywania przygotowania zawodowego, przy równoczesnym podnoszeniu swoich kompetencji językowych. Program nauczania zakłada również realizację 7 różnych zakresów tematycznych, których wykaz znajduje się na oficjalnej stronie uczelni.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku master in management-studia online możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku master in management-studia online zyskają kompleksowe przygotowanie z zakresu marketingu i zarządzania. W ramach kształcenia zdobędą kompetencje i narzędzia analityczne, które wykorzystają podczas pracy, także na arenie międzynarodowej. W planie znajdą się przedmioty o tematyce związanej ze strategią biznesową, biznesem międzynarodowym, czy finansami.

Oprócz wiedzy teoretycznej studenci zyskają również cenne umiejętności praktyczne i nauczą się zarządzania strategią przedsiębiorstwa, projektami biznesowymi, zarządzania strategicznego oraz komunikacji i negocjacji z klientami i kontrahentami. Rozwiną również zdolność zarządzania ludźmi, przeprowadzania analiz oraz oceniania procesów biznesowych.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE?

Studia na kierunku master in management-studia online trwają 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE?

Absolwenci powyższych studiów nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudniania zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Przede wszystkim znajdą zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z firmami międzynarodowymi, biurami marketingu i reklamy, działami PR, czy agencjami konsultingowymi. Równie ciekawą opcją będzie zatrudnienie w instytucjach administracji publicznej, departamentach planowania i rozwoju oraz w agencjach konsultingowych, reklamowych i marketingowych. Absolwenci mogą również założyć własną działalność lub kontynuować naukę na studiach doktoranckich.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku master in management-studia online:

 • biura marketingowe
 • agencje reklamowe
 • działy public relations
 • administracja publiczna
 • specjalista do spraw rynków zagranicznych
 • własna działalność gospodarcza
 • firmy i korporacje międzynarodowe

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER IN MANAGEMENT - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Koszykowa 86 w Warszawie https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ9fSNrpbMHkcR9efpda02X_0 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/6fd17-polsko-japońska-akademia-technik-komputerowych.jpg Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie