Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe

Dodaj do ulubionych

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej – studia podyplomowe

 

Dla kogo ten kierunek

Studia na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe - uczelnie >

Jeżeli jesteś absolwentem studiów co najmniej pierwszego stopnia i chciałabyś podnieść swoje kwalifikacje w zakresie administracji publicznej by w przyszłości pełnić stanowisko kierownicze w tym sektorze. To okazja do zapoznania się z nowoczesnymi formami zarządzania i szansa do zdobycia dodatkowej wiedzy oraz umiejętności dzięki doświadczonej kadrze, która świetnie przygotuje Cię do kolejnego kroku w Twojej karierze.

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to studia podyplomowe, podczas których program przewiduje zajęcia w zakresie prawych i finansowych aspektów administracji w Polsce oraz unii Europejskiej. Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to także świetna okazja dla osób na stanowiskach kierowniczych do zdobycia kompetencji miękkich, niezwykle ważnych dla pełnienia funkcji zarządczych. Dlatego też analiza procesów i zjawisk społecznych będzie ważnym punktem Twoich studiów. Ponadto studia są podzielone na bloki w zakresie kontroli administracji państwowej, współpracy w administracji publicznej czy finansów w administracji publicznej.

Studia podyplomowe trwają przez dwa semestry w wymiarze 162 godzin. Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to zatem świetna możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy, która pomoże Ci wdrożyć się w karierę w administracji publicznej.

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

STUDIA PODYPLOMOWE

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE DLA KADRY KIEROWNICZEJ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Administrację i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • kontroli administracji państwowej,
 • zagadnień prawnych w administracji państwowej,
 • współpracy w administracji państwowej,
 • finansów w administracji,
 • nowoczesnych form w administracji państwowej.

Jak wyglądają studia na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej?

 

1. Typ i tryb studiów

Studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej można realizować tylko w trybie niestacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się w formie zjazdów w wybrane weekendy semestru.

Program kształcenia będzie oscylował głównie wokół nauk administracyjnych czy nauk o zarządzaniu.

 

2. Program studiów i przedmioty

Podczas studiów na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej będziesz miał okazję ugruntować i rozwinąć dotychczasową wiedzę z zakresu współczesnej administracji, zarządzania czy nauk prawnych. Program kształcenia zostanie podzielony na kilka ciekawych modułów tematycznych, w których znajdzie się wiele interesujących przedmiotów, między innymi takich jak:

 • Umowy cywilne w administracji
 • Instytucje i administracja w Unii Europejskiej
 • Współpraca międzysektorowa

Ponadto, jako student dowiesz się więcej o finansach publicznych i współczesnej, zarówno krajowej jak i międzynarodowej gospodarce. Studenci poznają także regulacje prawa finansowego, cywilnego czy gospodarczego i nauczą się ich zastosowania w swojej praktyce zawodowej.

 

3. Nabywane umiejętności

W czasie studiów na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej rozwiniesz wiele cennych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim, poznasz nowoczesne techniki i metody zarządzania finansami oraz zasobami ludzkimi w administracji publicznej. Ponadto, wykształcisz szereg kompetencji miękkich, potrzebnych do objęcia stanowisk kierowniczych w instytucjach administracyjnych. Jako student nauczysz się również wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i programów informatycznych, które usprawnią twoją codzienną pracę.

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej trwają rok, czyli dwa semestry.

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej

Absolwent kierunku Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • pracownik w służbie cywilnej,
 • pracownik administracji publicznej,
 • kierownik działu administracyjnego.

 

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE DLA KADRY KIEROWNICZEJ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (1)

Darek odpowiedz

Kierunek ciekawy jednak egzamin pomimo, że w formie testu, dość trudny. Trzeba opanować spory obszar tematyczny

Popularne

studia

matura 2022

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia