Akademia Kaizen – studia podyplomowe

Akademia Kaizen – studia podyplomowe

Dodaj do ulubionych

Akademia Kaizen – studia podyplomowe

 

Dla kogo ten kierunek

Kaizen to popularna koncepcja w zakresie zarządzania, która łączy wiele systemów zarządzania, takich jak Lean Management, Total Quality Management czy Just-In-Time. Jeżeli zatem szukasz sposobu na podniesienie swoich kwalifikacji, a za sobą masz już co najmniej roczną praktykę zawodową to Akademia Kaizen – studia podyplomowe jest ciekawą opcją poszerzenia twoich kompetencji.

 

Program studiów i przedmioty

Akademia Kaizen – studia podyplomowe to kompleksowa wiedza w zakresie optymalizacji przepływów materiału, skracaniem cyklu produkcyjnego czy minimalizacji zapasów. Zajęcia są przeprowadzone przez wykwalifikowana kadrę, a każde z nich jest oparte na licznych przykładach branżowych. Studia oprócz zdobycia świadectwa ukończenia studiów podyplomowych wyposażą Cię także w certyfikat Trenera KAIZEN. Aby go uzyskać należy zdać egzamin i wziąć udział w dodatkowych szkoleniach KAIZEN Toolbox. Certyfikat ten jest uznawany na całym świecie i będzie stanowić świetne uzupełnienie Twojego CV. Ponadto studia mają charakter praktyczny poprzez napisanie pracy końcowej, która jest studium sprawnego wdrażania studenta w przedsiębiorstwie.

Akademia Kaizen – studia podyplomowe odbywają się w systemie weekendowym, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby móc składać dokumenty na kierunek Akademia Kaizen – studia podyplomowe należy być absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich, a także odbyć już roczną praktykę zawodową. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania to Akademia Kaizen – studia podyplomowe otworzą Ci furtkę do przyszłej kariery.

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

STUDIA PODYPLOMOWE

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AKADEMIA KAIZEN – STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Jednostka prowadząca

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku akademia kaizen - studia podyplomowe

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Logistyka i Transport

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Akademię Kaizen

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • optymalizacji przepływów materiału,
 • skracaniem cyklu produkcyjnego,
 • minimalizacji zapasów,
 • poprawy jakości, usprawnień i wydajności pracy,
 • języka angielskiego na poziomie B2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Jak wyglądają studia na kierunku Akademia Kaizen – studia podyplomowe?

 

1. Typ i tryb studiów

Kierunek Akademia Kaizen można realizować tylko w trybie niestacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się w wybrane weekendy semestru, a nauka będzie odpłatna.

Osoby, które aplikują na powyższe studia zdobędą kompleksowe wykształcenie z obszaru zarządzania i marketingu oraz logistyki.

 

2. Program studiów i przedmioty

Kierunek Akademia Kaizen adresowany jest do wszystkich kierowników i menedżerów, którzy chcieliby ugruntować i wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania i marketingu. Program kształcenia zakłada realizacje wielu ciekawych zajęć i warsztatów związanych z powyzszymi obszarami tematycznymi. W siatce zajęć znajdą się między innymi następujące przedmioty:

 • KAIZEN coach
 • Zarządzanie wdrażaniem KAIZEN
 • TPM Advanced

W czasie studiów dowiesz się więcej na temat branży logistycznej oraz poznasz zaawansowane techniki zarządzania łańcuchem dostaw oraz zespołem pracowniczym, co z powodzeniem wykorzystasz w swojej praktyce zawodowej.

 

3. Nabywane umiejętności

Studia na kierunku Akademia Kaizen będą miały w dużej mierze charakter praktyczny, dzięki czemu wykształcisz wiele cennych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim nauczysz się wdrażać nowoczesne metody zarządzania, co wpłynie na poprawę jakości twojej codziennej pracy zawodowej. Ponadto, dowiesz się w jaki sposób skutecznie optymalizować przepływ materiałów oraz skracać sykle produkcyjne. Po ukończeniu studiów i zdaniu odpowiedniego egzaminu otrzymasz Certyfikat trenera Kaizen, który otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery.

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia podyplomowe na kierunku Akademia Kaizen będą trwały dwa semestry. Po upływie tego czasu otrzymasz świadectwo ukończenia studiów.

Czas trwania studiów na kierunku akademia kaizen – studia podyplomowe na poszczególnych uczelniach

Tryb studiów
Typ studiów
Miejscowość
Województwo
SORTOWANIE:
I stopnia II stopnia jednolite

Brak wyników

Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Akademia Kaizen

Absolwent kierunku Akademia Kaizen – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • dyrektor firmy,
 • manager firmy,
 • kierownik działu.

 

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA KAIZEN – STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (0)