Akademia Kaizen – studia podyplomowe

Akademia Kaizen – studia podyplomowe

Dodaj do ulubionych

Akademia Kaizen – studia podyplomowe

 

Dla kogo ten kierunek

Kaizen to popularna koncepcja w zakresie zarządzania, która łączy wiele systemów zarządzania, takich jak Lean Management, Total Quality Management czy Just-In-Time. Jeżeli zatem szukasz sposobu na podniesienie swoich kwalifikacji, a za sobą masz już co najmniej roczną praktykę zawodową to Akademia Kaizen – studia podyplomowe jest ciekawą opcją poszerzenia twoich kompetencji.

 

Program studiów i przedmioty

Akademia Kaizen – studia podyplomowe to kompleksowa wiedza w zakresie optymalizacji przepływów materiału, skracaniem cyklu produkcyjnego czy minimalizacji zapasów. Zajęcia są przeprowadzone przez wykwalifikowana kadrę, a każde z nich jest oparte na licznych przykładach branżowych. Studia oprócz zdobycia świadectwa ukończenia studiów podyplomowych wyposażą Cię także w certyfikat Trenera KAIZEN. Aby go uzyskać należy zdać egzamin i wziąć udział w dodatkowych szkoleniach KAIZEN Toolbox. Certyfikat ten jest uznawany na całym świecie i będzie stanowić świetne uzupełnienie Twojego CV. Ponadto studia mają charakter praktyczny poprzez napisanie pracy końcowej, która jest studium sprawnego wdrażania studenta w przedsiębiorstwie.

Akademia Kaizen – studia podyplomowe odbywają się w systemie weekendowym, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby móc składać dokumenty na kierunek Akademia Kaizen – studia podyplomowe należy być absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich, a także odbyć już roczną praktykę zawodową. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania to Akademia Kaizen – studia podyplomowe otworzą Ci furtkę do przyszłej kariery.

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

STUDIA PODYPLOMOWE

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK AKADEMIA KAIZEN – STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Jednostka prowadząca

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Akademię Kaizen

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • optymalizacji przepływów materiału,
 • skracaniem cyklu produkcyjnego,
 • minimalizacji zapasów,
 • poprawy jakości, usprawnień i wydajności pracy,
 • języka angielskiego na poziomie B2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Jak wyglądają studia na kierunku Akademia Kaizen – studia podyplomowe?

 

1. Typ i tryb studiów

Kierunek Akademia Kaizen można realizować tylko w trybie niestacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się w wybrane weekendy semestru, a nauka będzie odpłatna.

Osoby, które aplikują na powyższe studia zdobędą kompleksowe wykształcenie z obszaru zarządzania i marketingu oraz logistyki.

 

2. Program studiów i przedmioty

Kierunek Akademia Kaizen adresowany jest do wszystkich kierowników i menedżerów, którzy chcieliby ugruntować i wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania i marketingu. Program kształcenia zakłada realizacje wielu ciekawych zajęć i warsztatów związanych z powyzszymi obszarami tematycznymi. W siatce zajęć znajdą się między innymi następujące przedmioty:

 • KAIZEN coach
 • Zarządzanie wdrażaniem KAIZEN
 • TPM Advanced

W czasie studiów dowiesz się więcej na temat branży logistycznej oraz poznasz zaawansowane techniki zarządzania łańcuchem dostaw oraz zespołem pracowniczym, co z powodzeniem wykorzystasz w swojej praktyce zawodowej.

 

3. Nabywane umiejętności

Studia na kierunku Akademia Kaizen będą miały w dużej mierze charakter praktyczny, dzięki czemu wykształcisz wiele cennych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim nauczysz się wdrażać nowoczesne metody zarządzania, co wpłynie na poprawę jakości twojej codziennej pracy zawodowej. Ponadto, dowiesz się w jaki sposób skutecznie optymalizować przepływ materiałów oraz skracać sykle produkcyjne. Po ukończeniu studiów i zdaniu odpowiedniego egzaminu otrzymasz Certyfikat trenera Kaizen, który otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery.

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia podyplomowe na kierunku Akademia Kaizen będą trwały dwa semestry. Po upływie tego czasu otrzymasz świadectwo ukończenia studiów.

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Akademia Kaizen

Absolwent kierunku Akademia Kaizen – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • dyrektor firmy,
 • manager firmy,
 • kierownik działu.

 

Zobacz inne kierunki Logistyka i Transport

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA KAIZEN – STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (0)