whrilpool opinie

Whirlpool Company Polska sp. z o.o.


 

KIM JESTEŚMY?

Whirlpool Corporation to jeden z największych producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2017 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 21 mld USD, zatrudniał 92 tys. pracowników i posiadał 70 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie. W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) koncern zatrudnia ok. 22 tys. pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach oraz posiada zakłady produkcyjne i badawcze ośrodki technologiczne na terenie 7 krajów.
Whirlpool EMEA to segment operacyjny Whirlpool Corporation, którego centrala znajduje się w Pero (MI) we Włoszech. Polska jest jednym ze strategicznych krajów dla firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA. Whirlpool Company Polska zatrudnia około 6000 osób, posiada trzy centra produkcyjne (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku), biuro komercyjne w Warszawie, Centrum Usług Wspólnych dla Finansów EMEA w Łodzi (otwarte w 2017 roku) oraz Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Na początku kwietnia bieżącego roku zakończono proces unifikacji przedsiębiorstwa w jeden podmiot prawny, będący konsekwencją przejęcia przez Whirlpool Corporation firmy Indesit Company w 2014 roku. Whirlpool Company Polska jest trzecim największym inwestorem amerykańskim w Polsce.
 

KOGO SZUKAMY?

Wierzymy, że nasze wartości - Szacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Duch Zwycięstwa oraz Różnorodność i Integracja są wyznacznikiem naszego działania i naszych relacji z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią. Dlatego właśnie poszukujemy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją i motywacją do działania, nastawionych na współpracę oraz gotowych do podejmowania wyzwań i osiągania nadzwyczajnych rezultatów.Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, komunikujesz się w języku angielskim i chcesz mieć szansę na zastosowanie swojej wiedzy w praktyce – aplikuj do nas!
 
CO OFERUJEMY?
Praktyka w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności zdobytych w trakcie studiów. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że będziesz kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, uczestniczyć w międzynarodowych projektach oraz wdrażać własne pomysły i rozwiązania. 
 

JAK REKRUTUJEMY?

Rekrutacje na płatne staże trwa przez cały rok. Kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne publikowane na portalach pracy oraz biurach karier Uczelni Wyższych. Znaleźć nas można także na wszystkich większych targach pracy.
Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej emea.whirlpoolcareers.com.
 
 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Łódź Adres:
Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź
 
Radomsko Adres:
Aristide Merloniego 4, 97-500 Radomsko 
 
Wrocław Adres:
Bora-Komorowskiego 6, 51-210 Wrocław
 
PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW:
Mechanik i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Ekonomia, Inżynieria i Ochrona Środowiska, Zarządzanie.
 
DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJE:
Produkcyjne i Procesowe, Zarządzanie Jakością, Logistyka, R&D, Technologiczny, IT , Zakupy, HR, BHP.
 
 
KONTAKT: rekrutacja@whirlpool.com
 
 
 

Komentarze (0)