Nordea praca staże

NORDEA BANK ABP S.A.

Nordea Bank Abp Oddział w Polsce wchodzi w skład Grupy Nordea, największej skandynawskiej instytucji finansowej, zatrudniającej prawie 30 000 osób na całym świecie. Obecna jest w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Estonii oraz w wybranych miastach na świecie, gdzie ma swoje biura reprezentacyjne – w Nowym Jorku i Pekinie.
Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce to dwa piony: IT, zlokalizowany w Trójmieście i Warszawie oraz Centrum Operacyjne z siedzibą w Łodzi. W 2020 roku liczba zatrudnionych osób w Polsce przekroczyła 4300 osób.

Nasi eksperci pracują nad kompleksowymi  rozwiązaniami w zakresie utrzymania i rozwoju platform i systemów informatycznych, jak również dostarczają zaawansowane usługi finansowe, zapewniające stabilność działania pod kątem obsługi procesów bankowych.

 

Centrum Operacyjne w Łodzi

Rejestracja operacji finansowych, rozwój rynków kapitałowych, wdrażanie robotyki, prowadzenie księgowości i przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy to tylko niektóre z zadań, które realizujemy, na co dzień w Łodzi dla skandynawskich klientów.

 
nordea praca
 
Centrum IT w Warszawie i Trójmieście

Pracujemy nad wdrożeniem jednego z trzech największych systemów bankowych. Zespoły ulokowane w Warszawie i Trójmieście uczestniczą we wszystkich kluczowych projektach, które mają na celu podniesienie jakości obsługi dla skandynawskiego klienta banku. Poszukujemy ekspertów w obszarze baz danych, project managementu, bezpieczeństwa, architektury, infrastruktury, administrowania systemami oraz testowania.

 

 

Finanse

 

Nordea w Łodzi, Warszawie i Trójmieście zajmuje się również wsparciem zaawansowanych usług finansowych. Do zadań warszawskich zespołów należy kontrolowanie ksiąg i operacji finansowych, sporządzanie zaawansowanych ocen i analiz ryzyka bankowego oraz bieżące wsparcie niezbędne przy podejmowaniu przez bank decyzji finansowych. To tutaj ulokowane są najbardziej zaawansowane role finansowe w Polsce. Profesjonalistów z doświadczeniem bankowym i finansowym zapraszamy również do pozostałych jednostek biznesowych zajmujących się finansami. Rozwijamy się w sferze finansów i audytu, oraz budujemy nowe zespoły. Intensywnie rekrutujemy osoby z doświadczeniem w obszarze audytu, polityki zakupów, sprawozdawczości oraz księgowości.  
 

Kogo szukamy?

Poszukujemy kandydatów bez doświadczenia, dla których Nordea będzie pierwszym pracodawcą. Ważna jest dla nas umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do pracy w międzynarodowym środowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz na niektórych stanowiskach - języków skandynawskich. Rekrutujemy również na stanowiska specjalistyczne oraz liderskie w obszarze finansów, księgowości, robotyki oraz IT.
 
nordea opinie
 

Co proponujemy?

Wygodna lokalizacja
Nasze biura znajdują się w ścisłym centrum Łodzi, Warszawy i Trójmiasta. W zależności od miejsca będziesz zaledwie 15 minut od tętniącego życiem serca miasta.
Skandynawska kultura pracy
Nie zaznasz jej w żadnej innej organizacji. W Nordea nie ma sztywnych korporacyjnych ram. Nie spotkasz tu tykającego nad głową zegara, mierzącego szybkość wykonywanych zadań ani kontroli czasu pracy w postaci odbijania karty.
Ścieżki rozwoju
Sam zdecydujesz, którą drogę obierzesz: liderską lub specjalistyczną. Bez względu na wybór, do każdej roli zostaniesz solidnie przygotowany krok po kroku, a możliwość bycia mentorem w przyszłości pomoże Ci doskonalić umiejętności miękkie.
Dostęp do języków
Kontakt z krajami skandynawskimi sprawi, że przyswojenie podstaw norweskiego czy fińskiego stanie się bajecznie proste. Codziennie będziesz miał styczność z językiem angielskim. 
Możliwość zmian
Prawie codziennie pojawiają się nowe rekrutacje wewnętrzne. Oprócz awansu możesz rozważyć zmianę departamentu lub stanowiska. Wieloletnie doświadczenie w organizacji będzie niezaprzeczalnym atutem, a znajomość środowiska pozwoli Ci odnaleźć się w praktycznie każdym miejscu.
Platforma kafeteryjna
Każdego miesiąca otrzymasz dodatkową kwotę do wykorzystania na dowolne benefity, od biletów do kina, kartę sportową aż po weekend w SPA. Niewykorzystaną kwotę możesz przelać na swoją kartę pre-paid i wykorzystać w dowolny sposób.
Karta sportowa i opieka medyczna
W zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym niewątpliwie pomaga sport. Karta otworzy Ci dostęp do większości obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. O Twoje zdrowie zadba prywatna przychodnia medyczna. Możesz wykupić pakiet indywidualny lub rozszerzyć go o partnera bądź zadbać o całą rodzinę.
Drużyny Sportowe
Będziesz miał możliwość dołączyć do m.in. grupy biegowej Nordea Runners, która liczy już ponad 120 osób w Łodzi! Większość biegów jest sponsorowanych przez Nordea.
Dodatkowe aktywności
Lubisz pisać artykuły, udzielać wywiadów, a może świetnie czujesz się przed kamerą? Angażujemy pracowników w nasze działania employer brandingowe. Chodzimy na targi pracy, jesteśmy mentorami, występujemy w lokalnej TV. Tak, wszystko w godzinach pracy. 
Imprezy firmowe i spotkania integracyjne
Dwa razy do roku organizujemy flagowe imprezy Nordea – Winter oraz Summer Party. Każdy zespół otrzymuje kwartalne budżety na wyjścia. Restauracja, ścianka, kręgle, kajaki? We własnym gronie zdecydujecie, gdzie chcecie wyjść.
 
nordea rekrutacja
 
Jak rekrutujemy?
Pierwszym etapem jest około 20-minutowa rozmowa telefoniczna z rekruterem. To okazja do zadania dodatkowych pytań dotyczących stanowiska, zespołu i projektu. Rozmowa odbędzie się częściowo w języku angielskim.

Drugim etapem jest spotkanie w naszej siedzibie lub na Skype z managerem. Możesz spodziewać się pytań dotyczących doświadczenia zawodowego i oczekiwań związanych z rolą. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o specyfice pracy w Nordei i naszym środowisku.

Informację zwrotną otrzymasz telefonicznie lub mailowo w przeciągu 2-3 tygodni od spotkania.

Ostatnim etapem jest złożenie oferty pracy przez rekrutera.

W zależności od stanowiska, może zaistnieć potrzeba sprawdzenia kompetencji typowo technicznych.

 
Preferowane kierunki studiów:
Zarządzanie, Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Ekonometria, Analiza biznesowa, Lingwistyka dla biznesu, Skandynawistyka, Robotyka, Automatyka, Informatyka

 

 

 

 

FAKTY I LICZBY
Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce
Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20, 93-281 Łódź, Polska

 
Kontakt:

www.nordea.pl

 

Chcesz pracować w Łodzi? Wyślij CV na recruitment.noc@nordea.com

Zobacz video: https://www.youtube.com/watch?v=OP8sDU2QvtY

Chcesz dołączyć do zespołu w Trójmieście lub Warszawie? Wyślij CV na rekrutacjaIT@nordea.com

Zobacz video: https://www.youtube.com/watch?v=MlrklCs9b7E&feature=youtu.be

 

Lokalizacja:
 
Łódź
Cross Point, Al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20 
Al. Piłsudskiego 22 
Symetris Park, Al. Piłsudskiego 86
Ul. Piotrkowska 148/150

Trójmiasto

Centrum IT
Łużycka Office park ul. Łużycka, Gdynia
Olivia Business Centre Gate B, Aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk

Warszawa

Ul. Daimlera 2

 

Komentarze (0)