ACCENTURE

ACCENTURE

Accenture jest wiodącą globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Technology, Strategy & Consulting, Interactive, Operations. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi łączące biznes z technologią. Działamy na całym świecie – 509 tysięcy pracowników pomaga naszym klientom z ponad 120 krajów zwiększać efektywność ich przedsiębiorstw oraz osiągnąć realną wartość dla udziałowców. Innowacyjne rozwiązania Accenture zmieniają funkcjonowanie świata oraz sposób, w jaki żyjemy.

 

 

Accenture Advanced Technology Center Poland

Accenture Advanced Technology Center Poland posiada oddziały w Łodzi i Katowicach.

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz coraz liczniejszym zapotrzebowaniem na specjalistów branży IT, do swoich zespołów poszukujemy osób z praktyczną znajomością przynajmniej jednego języka programowania np. Java, SQL, C++, C#, PHP, JavaScript oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Kandydatom oferujemy 3-miesięczne, płatne praktyki w obszarze programowania, elastyczne godziny pracy, szansę na zdobycie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po realizacji praktyk.

 

APLIKUJ!

Prosimy o składanie aplikacji mailowo na adres: lodz.recruitment@accenture.com, katowice.recruitment@accenture.com lub w odpowiedzi na ogłoszenia dostępne na stronie https://www.accenture.com/pl-pl/careers.

 

 

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Liczba pracowników Accenture w Polsce: 6600
Liczba pracowników Accenture na całym świecie: 509 000
4000 klientów w 120 krajach
Linie biznesowe: Technology, Strategy Consulting, Interactive, Operations.
Biura w Polsce: Łódź, Katowice, Warszawa, Wrocław, Kraków.

 

Adres:
Accenture Advanced Technology Center
ul. Wólczańska 178,
University Business Park
90-520 Łódź
 

 

 

Komentarze (0)