Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Dodaj do ulubionych

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia – kierunek studiów

Dynamiczny rozwój światowej gospodarki pociąga za sobą konieczność wprowadzania nowoczesnych rozwiązań do każdego odgałęzienia przemysłu - bowiem elektronika i specjalistyczne programy komputerowe przestały być domeną wyłącznie szeroko rozumianej branży IT.

Studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej rozpocznie się 13 czerwca 2022 r. i potrwa do 11 września 2022 r. | zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej możesz podjąć na w trybie stacjonarnym (dziennym) | zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - uczelnie >

Dla zwolenników zmian przyczyniających się do poprawy jakości życia społeczeństwa powstały studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej, które łączą w sobie zagadnienia z ekonomii, administracji oraz techniki usprawniającej procesy zarządzania zasobami ludzkimi.

Chciałbyś związać swoją przyszłość z pracą dla sektora publicznego? Od zawsze ciekawiły cię zagadnienia związane z zarządzaniem, a na szkolnych zajęciach z przedsiębiorczości zdobywałeś najwyższe oceny dzięki wrodzonej charyzmie i zacięciu do zajmowania pozycji lidera podczas każdej pracy grupowej? Twierdząca odpowiedź na większość pytań może być początkiem doskonałej przygody ze studiami na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej!

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej, w procesie rekrutacji na Akademii Ignatianum w Krakowie brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: język obcy nowożytny, matematyka, WOS.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE I NOWE TECHNOLOGIE W SFERZE PUBLICZNEJ

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Ignatianum w Krakowie

Akademia Ignatianum w Krakowie

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

Ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej studia I stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Program studiów i przedmioty

Jaką wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się pochwalić jako absolwent studiów na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej? Twoja przyszła ścieżka edukacji będzie uzależniona od wyboru specjalności oferowanej przez studia.

Zarządzanie w administracji publicznej da ci gruntowną wiedzę na temat interpretowania zjawisk zachodzących w gospodarce, społeczeństwie oraz ekonomii, co w przyszłości uczyni cię świadomym pracownikiem w służbie krajowego administracyjnego porządku.

Infobrokering i zarządzanie informacją uposaży cię w kompleksową wiedzę i umiejętności na temat pozyskiwania, oceny, analizy i dostarczania różnego typu informacji na zlecenie, a także sterowania przebiegiem procesów informacyjnych w celu ich optymalizacji. Dla zainteresowanych funkcjonowaniem instytucji nieświeckich powstała specjalność o nazwie zarządzanie w instytucjach kościelnych, przygotowująca do pracy przy ich prawidłowym nadzorze.

 

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • nowoczesnych technologii informatycznych
 • podstaw prawa, ekonomii i zarządzania
 • interpretowania zjawisk zachodzących w gospodarce, społeczeństwie oraz ekonomii
 • rozumienia mechanizmów rynkowych, w tym zasad konkurencyjności

Jak wyglądają studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej?

 

1. Typ i tryb studiów

Nie jest to kierunek często oferowany i niełatwo odnaleźć go w katalogach dydaktycznych. Zazwyczaj występuje w ramach kształcenia jednostopniowego i zwykle w trybie stacjonarnym, zatem prowadzonym od poniedziałku do piątku.

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej to kierunek, który posiada cechy wspólne z Administracją, ale różni się nowym podejściem, kładąc największy nacisk na wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi informatycznych. Kierunek ten łączy w sobie zagadnienia związane z prawem, zarządzaniem, ekonomią oraz nowoczesnymi technologiami, proponując gruntowne przygotowanie do pracy w administracji gospodarczej lub samorządowej. 

 

 

2. Program studiów i przedmioty

Zarządzanie i nowe technologie jest kierunkiem o rozbudowanym programie kształcenia. Studenci uczestniczą w zajęciach dotyczących między innymi makroekonomii i mikroekonomii, technik budowania zespołu, finansów publicznych, technik zarządzania czasem, czy technik negocjacyjnych i rozwiązywania konfliktów. Ponadto, zgłębiają zagadnienia związane z:

 • zarządzaniem strategicznym
 • zarządzaniem projektami
 • zarządzaniem informacją
 • zarządzaniem marką
 • wizerunkiem organizacji

 

3. Nabywane umiejętności

Bogaty program oferuje zdobycie różnorodnej wiedzy. Na przykład w zakresie marketingu w administracji publicznej, metod analizy polityk publicznych, technologii wyszukiwania i analizy informacji. 

Kierunek Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej można uznać za kolejny poziom kształcenia w zakresie administracji. Dzięki niemu można nabyć wielu umiejętności, a także szereg kompetencji, zarówno twardych, jak i miękkich. 

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej?

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej nie należy do grona najczęściej występujących w ofertach edukacyjnych. Co się z tym wiąże, kandydaci nie otrzymują szerokiego wyboru uczelni, w której mogliby studiować, a także nie otrzymują szerokiego wyboru odnośnie formy i trybu kształcenia.

Najczęściej kierunek ten prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia, czyli studiach licencjackich, które obejmują 6 semestrów. Decydując się na Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej najpewniej będziemy studiowali 3 lata. 

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej

Praca po studiach

Gdzie będziesz mógł pracować po studiach na kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej? Pogłębione dzięki studiom umiejętności prawne oraz interpersonalne pozwolą ci na bezproblemowe odnalezienie się w dowolnych sektorach administracji gospodarczej lub samorządowej, gdzie zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie tych instytucji.

Firmy analityczne i konsultingowe przyjmą cię z otwartymi ramionami z powodu twojej szerokiej orientacji w sferze najnowocześniejszych odkryć i technologii. Na drodze do założenia własnej działalności gospodarczej stanie wyłącznie twoja wyobraźnia co do tematyki, wokół której będziesz się obracał i która będzie stanowiła swoisty filar pod dalszy rozwój firmy.

 

Absolwent kierunku zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • administracji gospodarczej lub samorządowej
 • firmach analitycznych i konsultingowych
 • własnej działalności gospodarczej

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE I NOWE TECHNOLOGIE W SFERZE PUBLICZNEJ

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2022

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia