BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT

BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT

Dodaj do ulubionych

BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT studia - kierunek studiów

Studia na kierunku BA Law in Business Management to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym)

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Jednostka prowadząca

Ba law in business management stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i tryb studiów

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT STUDIA I STOPNIA

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku ba law in business management

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT:

Czego nauczysz się na kierunku BA law in business management?

W czasie studiów, zdobędziesz wiedzę z zakresu wielu dziedzin. Rozwiniesz swoją wiedzę na temat zarządzania przedsiębiorstwami i zasobami ludzkimi. Zapoznasz się także z aspektem finansowym w działalności gospodarczej oraz zdobędziesz informacje z zakresu ekonomii i nauczysz stosować je w praktyce.

Najwięcej czasu poświęcisz zagłębianiu się w meandry prawa gospodarczego. Dokładna znajomość tego zagadnienia umożliwi Ci stosować regulacje i przepisy prawne w biznesie. Program studiów zakłada wykształcenie praktycznych zdolności, dlatego też będziesz miał kontakt z realnymi przykładami przedsiębiorstw i ich problemami.

Jak student wyposażony w wiedzę z zakresu prawa, ekonomii i zarządzania, postarasz się poddać każdy przypadek dogłębnej analizie i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. Tego typu symulacja, rozwinie twoje zdolności menadżerskie i przygotuje Cię do wykonywania pracy zawodowej.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wybitnych naukowców i praktyków w wielu dziedzinach, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem. Co więcej, trakcie studiów będziesz miał możliwość uczestnictwa w licznych konferencjach i kołach naukowych, na których uzyskasz nowe umiejętności i będziesz mógł rozwijać swoje pasje.

Program kursu zakłada odbycie praktyk, które możesz zrealizować w licznych międzynarodowych przedsiębiorstwach, urzędach lub ambasadach. Dodatkowo, przez trzy lata trwania nauki, będziesz rozwijał swoje zdolności językowe i nauczysz się specjalistycznego języka angielskiego.

 

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie takim jak:

 • wiedza z zakresu ekonomii
 • wiedza z zakresu finansów
 • wiedza z zakresu prawa gospodarczego
 • znajomość specjalistycznego języka angielskiego
 • wiedza z zakresu zarządzania

Jak wyglądają studia na kierunku BA law in business management?

 

1. Typ i tryb studiów

Kierunek law in business management jest obecnie dostępny tylko w trybie stacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku. To rozwiązanie jest skierowane do osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie nauce i zdobywaniu wykształcenia.

 

Studia na kierunku BA Law in Business Management możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 

Tematyka zajęć na powyższych studiach będzie oscylować wokół nauk prawnych.

 

2. Program studiów i przedmioty

Osoby, które aplikują na powyższe studia będą miały okazję zdobyć wszechstronne wykształcenie z zakresu nauk prawnych, ekonomicznych, zarządzania oraz marketingu. W planie zajęć znajdzie się wiele interesujących przedmiotów powiązanych z powyższymi zagadnieniami. Oto wybrane z nich:

 • Introduction to civil law
 • Corporate and Business Law
 • Law of marketing and advertising
 • International Private Law

 

3. Nabywane umiejętności

Studia na kierunku law in business management będą miały w dużej mierze charakter praktyczny, dzięki czemu wykształcisz szereg cennych kompetencji zawodowych. Przede wszystkim nauczysz się zasad zarządzania przedsiębiorstwami, finansami oraz zasobami ludzkimi. Ponadto, dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać wybrane regulacje prawne w praktyce.

Jako że zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, rozwiniesz zdolności językowe i tym samym zwiększysz swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym. Studenci będą mogli także korzystać z bogatej oferty praktyk i staży zagranicznych, dzięki którym zyskają niezwykle istotne doświadczenie zawodowe.

 

4. Dla kogo ten kierunek

W dobie rozwoju gospodarki i powstawania nowych przedsiębiorstw wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Nic więc dziwnego, że studia związane z tą dziedziną, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Jednak równie cenioną kompetencją jest znajomość prawa gospodarczego i umiejętność poprowadzenia działalności zgodnie z jego przepisami.

Jako odpowiedź na zapotrzebowania współczesnego rynku pracy powstał niezwykle innowacyjny i przyszłościowy kierunek law in business management, czyli prawo w zarządzaniu biznesem.

Studia zakładają kształcenie w kilku kierunkach jednocześnie i skupiają się na przekazaniu wiedzy niezbędnej do zajmowania się biznesem. Jeśli więc jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i stawia sobie wysokie, to powinieneś rozważyć wybór tego kierunku.

 

5. Gdzie studiować BA Law in Business Management

Popularne uczelnie na których można studiować kierunek Ba Law in Business Management:

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia na kierunku BA Law in Business Management trwają 3 lata (studia I stopnia).

Studia na kierunku BA law in business management można realizować tylko na pierwszym stopniu kształcenia. Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, na naukę poświęcisz trzy lata, czyli sześć semestrów. Po upływie tego czasu otrzymasz tytuł licencjata.

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT:

Jaka praca po tym kierunku?

W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu prawa, ekonomii, finansów i zarządzania. Co więcej, będziesz biegle posługiwał się branżowym językiem angielskim. Tak szerokie kompetencje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w działach prawnych przedsiębiorstw.

Jako absolwent będziesz miał wszelkie kwalifikacje do pracy w środowisku międzynarodowym, na przykład w międzynarodowych korporacjach czy kancelariach prawniczych.

Równie ciekawą opcją jest rozpoczęcie kariery w instytucjach finansowych i bankach lub agencjach rekrutacyjnych. Ponadto, po ukończeniu studiów licencjackich, będziesz kompleksowo przygotowany do kontynuowania nauki na studiach drugiego stopnia lub podyplomowych.

 

Absolwent kierunku BA Law in Bsiness Management znajdzie zatrudnienie jako/w takich miejscach jak:

 • korporacje międzynarodowe
 • instytucje finansowe
 • banki
 • agencje rekrutacyjne
 • urzędy
 • ambasady
 • kancelarie prawnicze

Zobacz inne kierunki Prawnicze i administracja

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BA LAW IN BUSINESS MANAGEMENT

Komentarze (0)