Comarch – fuzja różnorodności

Comarch – fuzja różnorodności

comarch praca

Comarch – fuzja różnorodności

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem czy usługami.

Co zatem należy zrobić, by aplikować do Comarchu? Wystarczy wejść na stronę karierową firmy i wysłać swoje CV! Każdy kandydat ma do wyboru dwie ścieżki. Pierwszą, czyli aplikację na dane stanowisko. Drugą, bardziej ogólną, w której wypełnia formularz zgłoszeniowy i w zależności od posiadanych umiejętności zostaje (po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego) przydzielony do odpowiedniego projektu związanego nie tylko z różnymi obszarami programowania, lecz także do innych zadań oscylujących wokół profilu firmy. W Comarch znaleźć można także oferty zatrudnienia dla inżynierów systemowych, analityków, konsultantów, handlowców, marketingowców, testerów czy pracowników działów administracyjnych.

Jeśli kandydat specjalizuje się w jednej,wąskiej dziedzinie, może aplikować na konkretne stanowisko. Na tej samej stronie karierowej można znaleźć bowiem oferty pracy, które są przyporządkowane bardzo wąskim obszarom i wiążą się z objęciem konkretnego stanowiska.

Comarch pomimo tego, że swoją główną siedzibę ma w Krakowie, prowadzi rekrutacje w największych polskich miastach. Aplikować mogą zarówno mieszkańcy Łodzi, Warszawy, Poznania, jak również Gdańska, Białegostoku, Lublina czy Katowic. W sumie firma posiada 19 oddziałów w całej Polsce.

Każdy nowy pracownik Comarchu otrzymuje również wsparcie oraz dostęp do różnorodnych szkoleń – ich plan zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

Aleksander Syrek, Employer Branding Specialist w Comarch, podkreśla: „Wiemy, jak ważny jest ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji, dlatego nasi pracownicy mają możliwość wyboru między czternastoma różnymi ścieżkami kariery. To oni decydują, w jakim kierunku chcą się rozwijać. Jeżeli chodzi o zmiany stanowisk i zakresu obowiązków to również jest to możliwe, zarówno poprzez awans, jak i poprzez zmianę profilu pracy. Wiemy także, że często połączenie pracy i zajęć na uczelni bywa trudne, dlatego oferujemy umowę na część etatu.”

Oczywiście wiele zależy również od poziomu kwalifikacji, jaki reprezentują poszczególni kandydaci. Comarch poszukuje pracowników także na stanowiska juniorskie. To doskonała okazja, by rozpocząć swoją zawodową przygodę i zadbać o doświadczenie. Nie brakuje również ofert pracy dla specjalistów i menedżerów, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem i przede wszystkim praktycznymi umiejętnościami.

Comarch może poszczycić się zdywersyfikowanym profilem. Dotyczy to zarówno samej działalności firmy, jak i ofert pracy stworzonych z myślą o kandydatach. Dlaczego warto więc uwierzyć w swoje kompetencje i zaaplikować właśnie tutaj? Na jakie korzyści możesz liczyć?

 

1. Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku. Specjalistów Comarch czeka praca z globalnymi klientami oraz realizacja międzynarodowych projektów. Dziś – w świecie pogłębiającej się internacjonalizacji – zbieranie tego typu doświadczeń jest szczególnie cenne.

2. Stabilna praca. Taką możliwość daje przede wszystkim wewnętrzne zróżnicowanie Comarch, gdzie ewentualne straty w jednym obszarze zostaną zniwelowane przez prężnie działanie innych sektorów.

3. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Nikt nie lubi stagnacji i poczucia skostnienia. Żyjemy w dynamicznie zmieniającym się świecie, nie możemy być więc obojętni na towarzyszące nam przeobrażenia. Comarch to firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wiec tym bardziej wie, jak ważne jest zapewnianie dodatkowych możliwości rozwoju. Na pracowników czekają zatem nie tylko szkolenia. To właśnie za nimi kryją się także atrakcyjne propozycje awansów czy zmiany profilu zatrudnienia.

 

Komentarze (0)