Psychotraumatologia i Profilaktyka Społeczna

Psychotraumatologia i Profilaktyka Społeczna

Psychotraumatologia i Profilaktyka Społeczna

Studia w Poznaniu

psychotraumatologia i profilaktyka społeczna

Odkryj studia psychotraumatologia i profilaktyka społeczna w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychotraumatologia i profilaktyka społeczna studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychotraumatologia i profilaktyka społeczna to propozycja kształcenia, która nauczy Cię współpracować z ludźmi, przeżywającymi stres traumatyczny, który pojawił się na skutek zdarzeń losowych. Dowiesz się, jakie działania zapobiegawcze dla niepożądanych zjawisk w rozwoju i zachowaniu ludzi należy podejmować.

Wśród zagadnień omawianych w trakcie studiów znajdują się między innymi: psychotraumatologia w kontekście zaburzeń, strategia profilaktyki społecznej, typy oddziaływań w psychotraumatologii, diagnoza i ocena traumy psychicznej, przetwarzanie poznawcze, psychotraumatologia stresu, modele działań profilaktycznych.

Miejsca pracy absolwentów tego typu studiów psychologicznych to na przykład: szpitale psychiatryczne, zakłady karne i poprawcze, ośrodki psychoterapii, hospicja, ośrodki interwencji kryzysowej, służba więzienna, oddziały psychosomatycznye w szpitalach i klinikach, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychotraumatologia i Profilaktyka Społeczna

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)