Psychologia rodziny

Psychologia rodziny

Psychologia rodziny

Studia w Warszawie

psychologia rodziny

 

Odkryj studia psychologia rodziny w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Psychologia rodziny studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia rodziny to ścieżka kształcenia odpowiadająca na aktualne problemy i zapotrzebowania społeczne. Życie w rodzinie jest ważną sferą dla prawidłowego funkcjonowania i odpowiedniego rozwoju człowieka. Studia te są propozycją dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o problemach zachodzących w rodzinnym życiu oraz o sposobach ich rozwiązania.

Studenci podczas toku studiów zdobywają wiedzę oraz umiejętności między innymi na temat diagnozowania problemów psychologicznych zachodzących w rodzinach, terapii, a także rozumienia i szerokiego spojrzenia na kontekst symptomów, opóźnień oraz zaburzeń rozwoju. Studenci poznają różne podejścia i techniki psychoterapeutyczne oraz będą prowadzić badania i zgłębiać wiedzę na temat prawidłowego i nieprawidłowego funkcjonowania rodziny.

Absolwenci z nabytymi w drodze studiów umiejętnościami mogą podjąć pracę zarówno przy badaniach, diagnostykach i analizach w placówkach wychowawczych czy poradniach psychologiczno-pedagogicznych, jak i w ośrodkach i gabinetach psychologicznych oraz placówkach wspierających rodziny z problemami.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychologia rodziny

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)