Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Studia w Poznaniu

psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Odkryj studia psychologia dialogu w komunikacji społecznej w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej to studia, które są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie na specjalistów, którzy potrafią skutecznie się komunikować, a także znają procesy wytwarzania, przekształcania i przekazywania informacji między jednostkami, grupami i organizacjami społecznymi.

Dzięki szczegółowo opracowanemu programowi kształcenia studenci mają okazję nabyć wiedzę i umiejętności odnoszące się do uwarunkowań, blokad i możliwości dialogu oraz komunikacji społecznej w aspekcie jednostkowym i grupowym oraz międzykulturowym przy uwzględnieniu komunikacji wizualnej. W siatce zajęć znajdziemy takie przedmioty jak na przykład: komunikacja wizualna, komunikacja interpersonalna, teoria i praktyka wpływu społecznego, komunikacja grupowa i publiczna.

Absolwenci zatrudniani są między innymi w charakterze specjalistów ds. komunikacji zewnętrznej, rzeczników prasowych, doradców ds. stosunków międzynarodowych. Mogą pracować w organach użyteczności publicznej, organizacjach samorządowych i pozarządowych, agencjach reklamowych, agencjach promocyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)