Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Studia w Katowicach i woj. śląskim

psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Odkryj studia psychologia dialogu w komunikacji społecznej w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia dialogu w komunikacji społecznej to nowoczesna propozycja kształcenia, która odpowiada na oczekiwania współczesnego rynku pracy. W trakcie nabywanego wykształcenia studenci poznają procesy wytwarzania, przekształcania i przekazywania informacji pomiędzy jednostkami, grupami i organizacjami społecznymi.

Studenci mają okazję nabyć wiedzę i umiejętności z zakresu uwarunkowań, blokad i możliwości dialogu oraz komunikacji społecznej w aspekcie jednostkowym i grupowym, a także międzykulturowym z uwzględnieniem komunikacji wizualnej. W siatce zajęć znajdują się między innymi takie przedmioty jak: teoria i praktyka wpływu społecznego, komunikacja interpersonalna, komunikacja grupowa i publiczna, komunikacja wizualna.

Absolwenci posiadają odpowiednie kompetencje społeczne, są świadomi etycznego wymiaru pracy z drugą osobą, a także są przygotowani do współpracy z innymi oraz kreatywnego rozwiązywania problemów. Mogą pracować w organach użyteczności publicznej, organizacjach samorządowych i pozarządowych, agencjach reklamowych, agencjach promocyjnych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychologia dialogu w komunikacji społecznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)