Rekrutacja na studia Łódź

Rekrutacja na studia Łódź

Rekrutacja na studia Łódź

Rekrutacja na studia

w Łodzi 2022

Odkryj kierunki na łódzkich uczelniach i sprawdź gdzie możesz studiować 

Rekrutacja na studia Łódź 2022/2023

Rekrutacja na łódzkie uczelnie na studia w roku akademickim 2022/2023 przeprowadzona zostanie w terminie od 4 kwietnia do 30 września 2022 roku. Na kandydatów czekają miejsca na 243 kierunkach na studiach I i II stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich.

Tegoroczni kandydaci na studia w Łodzi mogą aplikować na studia pierwszego stopnia na 165 kierunków studiów stacjonarnych i 58 kierunków studiów niestacjonarnych. W ramach studiów drugiego stopnia czeka na nich 130 kierunków realizowanych na studiach stacjonarnych oraz 48 kierunków prowadzonych na studiach niestacjonarnych.

 

Kandydaci na studia w Łodzi mogą aplikować na 6 uczelni publicznych oraz 12 niepublicznych szkół wyższych.

 

 

Dowiedz się więcej

kierunki studiów w Łodzi 2022/2023

uczelnie i studia w Łodzi

terminy rekrtuacji na studia

 

 

Terminy rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne 2022 w popularnych uczelniach w Łodzi:

Uniwersytet Łódzki: od 5.05.2022 do 14.09.2022

Uniwersytet Medyczny w Łodzi: od 22.04.2022 do 31.08.2022

Politechnika Łódzka: od 15.06.2022 do 15.09.2022

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: od 9.05.2022 do 29.05.2022

Akademia Muzyczna w Łodzi: od 1.05.2022 do 29.05.2022

Szkoła Filmowa w Łodzi: do 31.05.2022

 

Wyniki rekrutacji na studia w roku akademickim 2021 / 2022 w Łodzi

W zestawieniu najchętniej wybieranych kierunków studiów w Łodzi znajdują się: Kierunek lekarski, Kierunek lekarsko- dentystyczny, Psychologia, Informatyka, Informatyka stosowana, Prawo. Ponadto, dużym zainteresowaniem kandydatów cieszyły się między innymi: Filologia angielska, Fizjoterapia, Finanse i rachunkowość, Automatyka i robotyka, Kierunek lekarski- wojskowy oraz Farmacja.

Które kierunki były najbardziej oblegane? Biorąc pod uwagę liczbę osób na jedno miejsce wyróżnić należy takie kierunki jak: Psychologia, Computer Science, Kierunek lekarsko- dentystyczny, Biologia kryminalistyczna, Zarządzanie, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Logistyka, Business and Technology. Dalsze pozycje w notowaniu zajęły między innymi: Filologia angielska, Dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji oraz Kierunek lekarski.

 

Uniwersytet Medyczny. Tutaj rządzi Kierunek lekarski

Kierunek lekarski zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem kandydatów na studia, ale ostatnimi czasy wyrósł na prawdziwego lidera popularności spośród wszystkich kierunków dostępnych na łódzkich uczelniach, bowiem chęć studiowania zgłosiło 4628 kandydatów. Oznacza to, że o jedno miejsce ubiegało się 9 osób.

Kolejnym kierunkiem, który również zdominował rekrutacyjne plebiscyty był Kierunek lekarsko- dentystyczny, na który aplikowało 1680 kandydatów, a na jedno miejsce ubiegało się aż 14 osób. Na dalszych pozycjach znalazły się jeszcze takie kierunki jak: Fizjoterapia, Kierunek lekarski- wojskowy, Farmacja, a także Analityka medyczna.

Uniwersytet Medyczny oferuje 15 kierunków kształcenia. Łącznie dokonano prawie 17 tysięcy aplikacji, a uczelnia przygotowała prawie 3 tysiące miejsc dla nowych studentów. Obecnie, kształci się w nim 9000 studentów, w tym 900 studentów zagranicznych, realizujących anglojęzyczne programy nauczania.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi:

 • kierunek lekarski: 4628 kandydatów
 • kierunek lekarsko-dentystyczny: 1680 kandydatów
 • fizjoterapia: 774 kandydatów 
 • kierunek lekarski (MON): 675 kandydatów 
 • farmacja: 666 kandydatów 
 • analityka medyczna: 390 kandydatów 

Sprawdź Uniwersytet Medyczny w Łodzi kierunki

 

 

Uniwersytet Łódzki przyciąga Psychologią

Uniwersytet Łódzki należy do grona najpopularniejszych i najchętniej wybieranych uczelni. Trudno się temu dziwić, bowiem UŁ niemal co roku modyfikuje i urozmaica oferty dydaktyczne. Niezależnie jednak od wprowadzanych zmian, w zestawieniu najpopularniejszych kierunków króluje Psychologia, na którą w tym roku zgłosiło niemal 1700 osób.

Na podium znalazły się jeszcze: Prawo oraz Filologia angielska, a dalsze pozycje w notowaniu zajęły między innymi: Finanse i rachunkowość, Zarządzanie, Dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji, Biologia kryminalistyczna, a także Filologia hiszpańska z językiem angielskim, Nowe media i kultura cyfrowa, Biotechnologia i Studia azjatyckie.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów w Uniwersytecie Łódzkim:

 1. Psychologia – 1673 kandydatów,
 2. Prawo – 1010 kandydatów,
 3. Filologia angielska – 965 kandydatów,
 4. Finanse i rachunkowość – 722 kandydatów,
 5. Zarządzanie – 572 kandydatów.

 

A jak przedstawia się zestawienie, w którym brana pod uwagę jest liczba kandydatów na jedno miejsce? Nie różni się znacznie od powyższego, bowiem otwiera je Psychologia, a na kolejnych miejscach uplasowały się: Biologia kryminalistyczna, Filologia angielska i Zarządzanie.

 

 1. Psychologia – 16,7,
 2. Biologia kryminalistyczna – 12,
 3. Filologia angielska – 9,6,
 4. Zarządzanie – 9,5,
 5. Dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji – 9.

 

Sprawdź Uniwersytet Łódzki kierunki studiów

 

 

Politechnika Łódzka – niezagrożona Informatyka

Informatyka od lat króluje w zestawieniach popularności i trudno wskazać dziedzinę, która mogłaby zepchnąć ją z najwyższego miejsca podium. Przykładem informatycznej dominacji jest bez wątpienia Politechnika Łódzka, bowiem największym zainteresowaniem kandydatów cieszyły się zarówno polskojęzyczne, jak i anglojęzyczne kierunki z obszaru studiów informatycznych.

W zestawieniu najpopularniejszych kierunków według ogólnej liczby zgłoszeń znalazły się: Informatyka, Informatyka stosowana, Automatyka i robotyka, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Logistyka, a także Automatyka i sterowanie robotów. Natomiast w zestawieniu odnotowującym liczbę kandydatów na jedno miejsce znalazły się: Computer Science, Information Technology, Zarządzanie, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Logistyka, Business and Technology, Inżynieria zarządzania, Modeling and Data Science, Automatyka i robotyka, Elektronika i telekomunikacja.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów w Uniwersytecie Łódzkim:

 1. Informatyka – 1194 kandydatów,
 2. Informatyka stosowana – 1055 kandydatów,
 3. Automatyka i robotyka – 707 kandydatów,
 4. Zarządzanie i inżynieria produkcji – 649 kandydatów,
 5. Logistyka – 641 kandydatów.

Sprawdź Politechnika Łódzka kierunki studiów

 

 

Szkoła Filmowa w Łodzi. Kolejne rekordy

O rekrutacji na studia do Szkoły Filmowej krążą legendy. Skupmy się jednak na liczbach, bowiem każdego roku robią one olbrzymie wrażenie. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że pokazują jak wielu chętnych stara się o przyjęcie do jednej z najlepszych szkół artystycznych na świecie, ale również że pomimo tego i tak przyjmowana jest niewielka liczba nowych studentów.

Największą popularnością cieszył się Kierunek aktorski, na który zgłosiło się 900 osób. Ostatecznie do egzaminów przystąpiło 768 kandydatów, ale i tak daje to pokaźną liczbę 40 osób na jedno miejsce. Kolejnym kierunkiem, choć ze znacznie mniejszą liczbą kandydatów, był Kierunek operatorski, na który zgłosiło się 182 kandydatów, a zatem według zasad obowiązujących w uczelni o jedno miejsce ubiegało się 26 osób.

Następnym popularnym kierunkiem była reżyseria, na którą zgłosiło się 161 osób, czyli o jedno miejsce walczyło 23 chętnych. Najmniejsza rywalizacja odbywała się na Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, gdzie o 25 miejsc ubiegało się 150 kandydatów.

Sprawdź Szkoła Filmowa kierunki studiów

 

 

Akademia Sztuk Pięknych. Projektowanie graficzne i animacja na czele

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego należy do najpopularniejszych uczelni artystycznych w kraju. W tym roku największym zainteresowaniem kandydatów cieszyły się takie kierunki jak: Projektowanie graficzne, Animacja, Architektura wnętrz, Grafika, Projektowanie ubioru, Fotografia i multimedia.

Jeśli popatrzymy na postępowanie kwalifikacyjne pod kątem liczby kandydatów na jedno miejsce, to najbardziej obleganymi kierunkami były: Animacja, Projektowanie graficzne, Grafika, Fotografia i multimedia, Architektura wnętrz, Projektowanie ubioru, Biżuteria.

Jakie liczby potwierdzają popularność Projektowania graficznego i Animacji? Na pierwszy kierunek zgłosiło się 247 kandydatów, co daje nam prawie 11 osób na jedno miejsce, natomiast chęć studiowania drugiego kierunku zgłosiło 191 kandydatów, a zatem o jedno miejsce ubiegało się 19 osób.

Sprawdź Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi kierunki studiów

 

 

Akademia Muzyczna. Najwięcej chętnych do występów estradowych

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów każdego roku wsłuchuje się w marzenia kandydatów, którzy pragną tworzyć, realizować, wykonywać, kształcić. W tegorocznym zestawieniu, w którym brano pod uwagę liczbę kandydatów na jedno miejsce zwyciężyła Wokalistyka estradowa, bowiem o jedno miejsce ubiegały się 33 osoby.

Dalsze lokaty zajęły takie kierunki jak: Musical – 13 osób na jedno miejsce, Realizacja dźwięku – 9 osób na jedno miejsce, Specjalność wokalno- aktorska – 6 osób na jedno miejsce, Zarządzanie produkcją muzyczną – 6 osób na jedno miejsce, Muzykoterapia – 5 osób na jedno miejsce.

Sprawdź Akademia Muzyczna w Łodzi kierunki studiów

 

 

Kierunki studiów w Łodzi

Kandydaci na studia w Łodzi podczas rekrutacji 2022/2023 do wyboru ponad 239 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych (207 kierunków), niestacjonarnych (80 kierunków) oraz online (44 kierunki).

sprawdź kierunki studiów w Łodzi - wyszukiwarka

 

Kierunki studiów w Łodzi - rekrutacja 2022/2023

 • administracja
 • administracja - studia online
 • advanced biobased and bioinspired materials
 • aktorstwo
 • analityka biznesu
 • analityka chemiczna
 • analityka medyczna
 • analiza danych
 • animacja
 • archeologia
 • architektura
 • architektura wnętrz
 • automatyka i robotyka
 • automatyzacja procesów biznesowych - bpa
 • bankowość i finanse cyfrowe
 • bezpieczeństwo narodowe
 • bezpieczeństwo wewnętrzne
 • bezpieczeństwo wewnętrzne - studia online
 • biogospodarka
 • biogospodarka zrównoważona
 • biologia
 • biologia kryminalistyczna
 • biomedical engineering and technologies
 • biomonitoring i biotechnologie ekologiczne
 • biotechnologia
 • biżuteria
 • budownictwo
 • business and digital analytics
 • business and technology
 • business management
 • business studies
 • chemia
 • chemia budowlana
 • chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu
 • chemia materiałów i nanotechnologia
 • chemia w kryminalistyce
 • computer science
 • computer science and information technology
 • cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie
 • design w biznesie
 • dietetyka
 • dietetyka - studia online
 • digital communication and social media for management
 • dyrygentura
 • dziennikarstwo i komunikacja społeczna
 • dziennikarstwo i komunikacja społeczna - studia online
 • dziennikarstwo i nowe media
 • dziennikarstwo międzynarodowe
 • dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji
 • e-historia
 • edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
 • edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
 • ekomiasto
 • ekonometria i analityka danych
 • ekonomia
 • ekonomia - studia online
 • ekonomia studia w języku angielskim
 • electronic and telecommunication engineering
 • elektronika i telekomunikacja
 • elektroradiologia
 • elektrotechnika
 • energetyka
 • energy systems in the built environment
 • environmental management
 • etnologia i antropologia kulturowa
 • farmacja
 • film i fotografia
 • filmoznawstwo i wiedza o mediach audiowizualnych
 • filologia
 • filologia angielska
 • filologia angielska - studia online
 • filologia germańska
 • filologia germańska - studia online
 • filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną
 • filologia hiszpańska z językiem angielskim
 • filologia klasyczna z kulturą śródziemnomorską
 • filologia polska
 • filologia polska - studia online
 • filologia romańska
 • filologia rosyjska
 • filologia słowiańska
 • filologia włoska
 • filozofia
 • finance and accounting
 • finanse i biznes międzynarodowy
 • finanse i inwestycje
 • finanse i rachunkowość
 • finanse i rachunkowość - studia online
 • fizjoterapia
 • fizyka
 • fizyka techniczna
 • fotografia i multimedia
 • geodezja i kartografia
 • geografia
 • geografia stosowana
 • geoinformacja
 • geomonitoring
 • gestion et technologie
 • gospodarka przestrzenna
 • grafika
 • grafika - studia online
 • grupa kierunków finanse i rachunkowość
 • grupa kierunków zarządzanie
 • historia
 • historia sztuki
 • human-computer interaction
 • industrial biotechnology
 • informacja w środowisku cyfrowym
 • information technology
 • informatologia z biznesowym językiem angielskim
 • informatyka
 • informatyka - studia online
 • informatyka ekonomiczna
 • informatyka stosowana
 • informatyka w ochronie środowiska
 • instrumentalistyka
 • international and political studies
 • international cultural studies
 • international marketing
 • inwestycje i nieruchomości
 • inżynieria bezpieczeństwa pracy
 • inżynieria biomedyczna
 • inżynieria chemiczna i biochemiczna
 • inżynieria materiałowa
 • inżynieria produkcji
 • inżynieria środowiska
 • inżynieria środowiska w budownictwie
 • inżynieria wzornictwa przemysłowego
 • inżynieria zarządzania
 • jazz i muzyka estradowa
 • kierunek lekarski
 • kierunek lekarsko-dentystyczny
 • kompozycja i teoria muzyki
 • kosmetologia
 • kosmetologia - studia online
 • kryminologia
 • kryminologia - studia online
 • kultura i sztuka współczesna
 • kulturoznawstwo
 • kulturoznawstwo - studia online
 • lekarski wojskowy
 • leśnictwo
 • lingwistyka dla biznesu
 • lingwistyka w komunikacji specjalistycznej
 • logistics
 • logistyka
 • logistyka - studia online
 • logistyka w biznesie
 • logistyka w gospodarce
 • logopedia
 • logopedia z audiologią
 • malarstwo
 • management
 • management and finance
 • marketing
 • master in mechanical engineering
 • master of business studies
 • master of operations management
 • matematyka
 • matematyka stosowana
 • mechanical engineering
 • mechanika i budowa maszyn
 • mechatronika
 • media audiowizualne i kultura cyfrowa
 • menedżer żywności i żywienia
 • międzynarodowe studia kulturowe
 • mikrobiologia
 • modelling and data science
 • muzyka w mediach i produkcja muzyki
 • muzykoterapia
 • nanotechnologia
 • nauczanie chemii
 • nowe media i kultura cyfrowa
 • ochrona środowiska
 • okcydentalistyka
 • optometria
 • optyka okularowa
 • organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej
 • papiernictwo i poligrafia
 • pedagogika
 • pedagogika - studia online
 • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
 • pedagogika sportu
 • pielęgniarstwo
 • pielęgniarstwo - studia online
 • pielęgniarstwo pomostowe
 • pielęgniarstwo pomostowe - studia online
 • planowanie i organizacja przestrzeni
 • planowanie przestrzenne
 • politologia
 • politologia - studia online
 • polityka społeczna
 • położnictwo
 • praca socjalna
 • praca socjalna - studia online
 • prawo
 • prawo - studia online
 • prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie
 • prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online
 • prawo ochrony danych osobowych
 • prawo ochrony zdrowia
 • prawo podatkowe i rachunkowość
 • prawo zatrudnienia - kadry i płace
 • produkcja teatralna i organizacja widowisk
 • projektowanie graficzne
 • projektowanie ubioru
 • przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami
 • psychologia
 • psychologia - studia online
 • psychologia dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie
 • psychologia dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online
 • rachunkowość
 • rachunkowość i zarządzanie finansami
 • ratownictwo medyczne
 • realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia
 • rewitalizacja miast
 • reżyseria
 • rynek finansowy - doradztwo inwestycyjne
 • rzeźba
 • socjologia
 • stosunki międzynarodowe
 • studia azjatyckie
 • studia doktoranckie w zakresie sztuk filmowych
 • studia doktoranckie w zakresie sztuk teatralnych
 • studia polskie z językiem angielskim
 • studia polsko-niemieckie
 • studium aktorskie
 • systemy sterowania inteligentnymi budynkami
 • szkoła doktorska biomedchem
 • szkoła doktorska nauk humanistycznych
 • szkoła doktorska nauk ścisłych i przyrodniczych
 • szkoła doktorska nauk społecznych
 • sztuki sceniczne
 • taniec
 • techniki dentystyczne
 • technologia chemiczna
 • technologia kosmetyków
 • technologia żywności i żywienie człowieka
 • tkanina i stylizacja wnętrz
 • translatoryka
 • transport
 • transport - studia online
 • turystyka i rekreacja
 • turystyka i rekreacja - studia online
 • turystyka zrównoważona
 • twórcze pisanie
 • włókiennictwo
 • włókiennictwo i przemysł mody
 • wojskoznawstwo
 • wychowanie fizyczne i zdrowotne
 • wzornictwo
 • zarządzanie
 • zarządzanie - studia online
 • zarządzanie biznesem - studia dla nieekonomistów
 • zarządzanie i inżynieria produkcji
 • zarządzanie miastem
 • zarządzanie w administracji publicznej
 • zarządzanie zasobami ludzkimi
 • zdrowie publiczne

 

Nowe kierunki studiów w Łodzi - rekrutacja 2022/2023

 

Uniwersytet Łódzki

 1. Leśnictwo II stopień stacjonarne Filia w Tomaszowie

 2. Chemia Materiałów i nanotechnologia II stopień stacjonarne 

 3. Geografia stosowana II stopień niestacjonarne

 4. Turystyka zrównoważona II stopień

 5. Wychowanie fizyczne i zdrowotne 

 6. Ekonometria i anatlityka danych (II stopień)

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

 1. Kryminologia studia II stopnia i I i II stopień online
 2. Gospodarka przestrzenna

 3. Psychologia dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie

 

 

Uczelnie w Łodzi

uczelnia status adres
Uniwersytet Łódzki publiczna

ul. Narutowicza 68

90-136 Łódź

tel.: +48 (42) 635-40-00

e-mail: rektor@uni.lodz.pl

www: www.uni.lodz.pl

Uniwersytet Medyczny w Łodzi publiczna

al. Kościuszki 4

90-419 Łódź

tel.: +48 (42) 272-58-03

e-mail: rektor@umed.lodz.pl

www: www.umed.pl 

Politechnika Łódzka publiczna

ul. Ks. I. Skorupki 10/12

90-924 Łódź

tel.: +48 (42) 631-20-01

e-mail: rector@adm.p.lodz.pl

www: www.p.lodz.pl

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi publiczna

ul. Wojska Polskiego 121

91-726 Łódź

tel.: +48 (42) 254-75-98,

e-mail: rektorat@asp.lodz.pl

www: www.asp.lodz.pl

Akademia Muzyczna w Łodzi publiczna

ul. Gdańska 32

90-716 Łódź

tel.: +48 (42) 662-16-01

e-mail: rektorat@amuz.lodz.pl

www: www.amuz.lodz.pl

Szkoła Filmowa publiczna

ul. Targowa 61/63

90-323 Łódź

tel.: +48 (42) 275-58-00

e-mail: rektorat@filmschool.lodz.pl

www: www.filmschool.lodz.pl

Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi kościelna

ul. św. Stanisława Kostki 14

90-457 Łódź

tel.: +48 (42) 664 88 88

e-mail: wsd@wsd.lodz.pl

www: www.wsd.lodz.pl

AKADEMIA HUMANISTYCZNO - EKONOMICZNA W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

tel.: +48 (42) 631-58-00,

e-mail: uczelnia@ahe.lodz.pl

www: www.ahe.lodz.pl

WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Piotrkowska 278

90-361 Łódź

tel.: +48 (42) 683-44-22

e-mail: uczelnia@wsbinoz.pl

www: www.wsbinoz.edu.pl

WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I INFORMATYKI W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Wróblewskiego 18, 

93-578 Łódź  

telefon: 42 639 91 10

telefon: 501 016 524

e-mail: dziekanat@wsfi.pl

www: www.wsfi.edu.pl

WYŻSZA SZKOŁA SZTUKI I PROJEKTOWANIA W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Targowa 65, 

90-324 Łódź

Telefon komórkowy: +48 570 010 654

dziekanat@wssip.edu.pl

www: www.wssip.edu.pl/

SZKOŁA WYŻSZA EKONOMII I ZARZĄDZANIA W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Narutowicza 86, 90-139 Łódź 

tel. (+48) 42 642 30 50 

kom. 530 600 310

e-mail: dziekanat@swseiz.pl

www. www.sweiz.pl

SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Sienkiewicza 9

90-113 Łódź

Tel. 42 664 66 66

e-mail: uczelnia@san.edu.pl 

www.san.edu.pl

UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Kamińskiego 21 

90-229 Łódź

Tel: +48 (42) 232 74 99

e-mail: rektorat@uns.lodz.pl

www: www.uns.lodz.pl

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I UMIEJĘTNOŚCI W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Rzgowska 17 a

93-008 Łódź

tel.: 42 275 01 00, 42 275 01 01

fax: 42 640 33 55

e-mail: info@wsinf.edu.pl

www: www.wsinf.edu.pl

UCZELNIA ASBIRO

niepubliczna - prywatna

ul. Milionowa 12,

93-193 Łódź

WYŻSZA SZKOŁA COSINUS W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Wólczańska 81

90-515 Łódź, 

tel. (0-42) 636-33-66

dziekanat@ws.cosinus.pl

www. ws.cosinus.pl/

WYŻSZA SZKOŁA STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Brzozowa 5/7

93-101 Łódź,

Telefony: 42 684 14 74, 689 72 10

e-mail: dziekanat@wssm.edu.pl

www: www.wssm.edu.pl

WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Klaretyńska 9

91-117 Łódź

tel. kom. 780-11-45-32

www: wsbw.pl

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Wileńska 53/55, 

94-016 Łódź

tel. (42) 687 00 44

uczelnia@wskinfo.pl

www: wyzszaszkolakosmetyki.pl

WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Rewolucji 1905 r. nr 44

piętro I pok. 108

90-213 Łódź

mail: rektorat@wshwz.edu.pl

www: www.wshwz.edu.pl

WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W ŁODZI

niepubliczna - prywatna

ul. Stefana Jaracza 70

90-515 Łódź

tel. kon. (42) 636 51 62

e-mail: rektorat@wszlko.edu.pl

www: wszlko.edu.pl

 

 

Rekrutacja na studia 2022/2023 w Łodzi

Uczelnie w Łodzi - rekrutacja 2022/2023

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Harmonogram rekrutacji - uczelnie w Łodzi

Studia I stopnia i jednolite Studia II stopnia Dodatkowa rekrutacja Ważne informacje
Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w ŁodziAkademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 09.05.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 09.05.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 09.05.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 09.05.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w ŁodziAkademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.05.2022
do 30.05.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 01.05.2022
do 30.05.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.05.2022
do 31.05.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 01.05.2022
do 31.05.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Akademia Sztuk Pięknych w ŁodziAkademia Sztuk Pięknych w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 09.05.2022 do 29.05.2022 Termin rekrutacji II stopnia:  od 09.05.2022
do 29.05.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  od 01.09.2022
do 12.09.2022
dowiedz się więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w ŁodziPaństwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  do 31.05.2022 Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Politechnika ŁódzkaPolitechnika Łódzka stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 15.06.2022
do 12.07.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 15.06.2022
do 15.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  od 28.07.2022
do 14.09.2022
dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 15.06.2022
do 12.07.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 15.06.2022
do 15.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Społeczna Akademia Nauk w ŁodziSpołeczna Akademia Nauk w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 04.04.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 04.04.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 04.04.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 04.04.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Uniwersytet ŁódzkiUniwersytet Łódzki stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 05.05.2022
do 07.07.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 05.05.2022
do 11.07.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  od 03.08.2022
do 13.09.2022
dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 02.08.2022
do 14.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 02.08.2022
do 14.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Uniwersytet Medyczny w ŁodziUniwersytet Medyczny w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 22.04.2022
do 14.07.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 22.04.2022
do 31.08.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  do 07.09.2022 dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 22.04.2022
do 14.07.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 22.04.2022
do 31.08.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Bankowa w ŁodziWyższa Szkoła Bankowa w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 29.03.2022
do 15.10.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 29.03.2022
do 15.10.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ŁodziWyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  do 20.09.2022 Termin rekrutacji II stopnia:  do 20.09.2022 Termin dodatkowej rekrutacji:  do 15.10.2022 dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  do 20.09.2022 Termin rekrutacji II stopnia:  do 20.09.2022 Termin dodatkowej rekrutacji:  do 15.10.2022 dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 04.05.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 04.05.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 04.05.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 04.05.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w ŁodziWyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.06.2022
do 16.10.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.06.2022
do 16.10.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w ŁodziWyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.03.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 01.03.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  od 01.03.2022
do 30.09.2022
Termin rekrutacji II stopnia:  od 01.03.2022
do 30.09.2022
Termin dodatkowej rekrutacji:  dowiedz się więcej
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w ŁodziSzkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Uczelnia ASBIROUczelnia ASBIRO Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Uczelnia Nauk Społecznych w ŁodziUczelnia Nauk Społecznych w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła COSINUS w ŁodziWyższa Szkoła COSINUS w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła Humanistyczna w ŁodziWyższa Szkoła Humanistyczna w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w ŁodziWyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w ŁodziWyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w ŁodziWyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Wyższa Szkoła Zawodowa w ŁodziWyższa Szkoła Zawodowa w Łodzi Termin rekrutacji I stopnia i jednolite:  Termin rekrutacji II stopnia:  Termin dodatkowej rekrutacji: 
Pokaż więcej
* Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na uczelniach poprzez kliknięcie przycisku „dowiedz się więcej”.
 

Aktualności rekrutacyjne

POKAŻ WIĘCEJ

 

Kierunki studiów w Łodzi

Kierunki studiów - Łódź: znaleziono 260

Uczelnia
Grupa kierunku
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania

Pokaż więcej

Nadchodzące wydarzenia

Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Administracja I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Administracja - studia online I stopnia online
Advanced biobased and bioinspired materials I stopnia stacjonarne
Aktorstwo jednolite stacjonarne
Aktuariat i analiza finansowa I stopnia stacjonarne
Analityka biznesu I stopnia stacjonarne
Analityka chemiczna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Analityka medyczna jednolite stacjonarne
Analiza danych I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Animacja I stopnia, II stopnia stacjonarne
Archeologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Architektura I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Architektura wnętrz I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Automatyka i robotyka I stopnia, II stopnia stacjonarne
Automatyka i sterowanie robotów I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Automatyzacja procesów biznesowych - bpa I stopnia stacjonarne
Bankowość i finanse cyfrowe I stopnia, II stopnia stacjonarne
Bezpieczeństwo narodowe I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia online I stopnia, II stopnia online
Biogospodarka I stopnia stacjonarne
Biogospodarka zrównoważona II stopnia stacjonarne
Biologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Biologia kryminalistyczna I stopnia stacjonarne
Biomedical engineering and technologies I stopnia stacjonarne
Biomonitoring i biotechnologie ekologiczne I stopnia stacjonarne
Biotechnologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Biżuteria I stopnia, II stopnia stacjonarne
Budownictwo I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Business and digital analytics II stopnia stacjonarne
Business and technology I stopnia stacjonarne
Business management I stopnia, II stopnia stacjonarne
Business studies I stopnia stacjonarne
Chemia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Chemia budowlana I stopnia, II stopnia stacjonarne
Chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu I stopnia, II stopnia stacjonarne
Chemia materiałów i nanotechnologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Chemia w kryminalistyce II stopnia stacjonarne
Computer science I stopnia stacjonarne
Computer science and information technology II stopnia stacjonarne
Cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie I stopnia stacjonarne
Design w biznesie I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Dietetyka I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Dietetyka - studia online II stopnia online
Digital communication and social media for management I stopnia stacjonarne
Dyrygentura I stopnia, II stopnia stacjonarne
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna I stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - studia online I stopnia online
Dziennikarstwo i nowe media I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Dziennikarstwo międzynarodowe I stopnia stacjonarne
Dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji I stopnia, II stopnia stacjonarne
E-historia I stopnia niestacjonarne
Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych I stopnia, II stopnia stacjonarne
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej I stopnia, II stopnia stacjonarne
Ekomiasto I stopnia stacjonarne
Ekonometria i analityka danych I stopnia, II stopnia stacjonarne
Ekonomia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Ekonomia - studia online I stopnia online
Ekonomia studia w języku angielskim I stopnia, II stopnia stacjonarne
Electronic and telecommunication engineering I stopnia, II stopnia stacjonarne
Elektronika i telekomunikacja I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Elektroradiologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Elektrotechnika I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Energetyka I stopnia, II stopnia stacjonarne
Energy systems in the built environment II stopnia stacjonarne
Environmental management II stopnia stacjonarne
Etnologia i antropologia kulturowa I stopnia, II stopnia stacjonarne
Europeistyka I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Farmacja jednolite stacjonarne
Film i fotografia jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Filmoznawstwo i wiedza o mediach audiowizualnych I stopnia stacjonarne
Filologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Filologia angielska I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Filologia angielska - studia online II stopnia online
Filologia germańska I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filologia germańska - studia online II stopnia online
Filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną II stopnia stacjonarne
Filologia hiszpańska z językiem angielskim I stopnia stacjonarne
Filologia klasyczna z kulturą śródziemnomorską I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filologia polska I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Filologia polska - studia online I stopnia, II stopnia online
Filologia romańska I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filologia rosyjska I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filologia słowiańska I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filologia włoska I stopnia, II stopnia stacjonarne
Filozofia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Finance and accounting I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Finanse i biznes międzynarodowy I stopnia, II stopnia stacjonarne
Finanse i inwestycje I stopnia stacjonarne
Finanse i rachunkowość I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Finanse i rachunkowość - studia online I stopnia online
Fizjoterapia jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Fizyka I stopnia, II stopnia stacjonarne
Fizyka techniczna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Fotografia i multimedia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Future mobility II stopnia stacjonarne
Geodezja i kartografia I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Geografia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Geografia stosowana II stopnia niestacjonarne
Geoinformacja I stopnia, II stopnia stacjonarne
Geomonitoring I stopnia stacjonarne
Gestion et technologie I stopnia stacjonarne
Gospodarka przestrzenna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Grafika I stopnia, II stopnia, jednolite stacjonarne, niestacjonarne, online
Grafika - studia online I stopnia, II stopnia online
Grupa kierunków finanse i rachunkowość I stopnia niestacjonarne
Grupa kierunków zarządzanie I stopnia niestacjonarne
Historia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Historia sztuki I stopnia, II stopnia stacjonarne
Human-computer interaction II stopnia stacjonarne
Industrial biotechnology I stopnia, II stopnia stacjonarne
Informacja w środowisku cyfrowym I stopnia stacjonarne
Information technology I stopnia stacjonarne
Informatologia z biznesowym językiem angielskim II stopnia stacjonarne
Informatyka I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Informatyka - studia online I stopnia, II stopnia online
Informatyka ekonomiczna I stopnia stacjonarne
Informatyka stosowana I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Informatyka w ochronie środowiska I stopnia stacjonarne
Instrumentalistyka I stopnia, II stopnia stacjonarne
International and political studies I stopnia, II stopnia stacjonarne
International cultural studies II stopnia stacjonarne
International marketing I stopnia stacjonarne
Inwestycje i nieruchomości I stopnia, II stopnia stacjonarne
Inżynieria bezpieczeństwa pracy I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Inżynieria biomedyczna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Inżynieria chemiczna i biochemiczna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Inżynieria materiałowa I stopnia, II stopnia stacjonarne
Inżynieria ochrony środowiska I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Inżynieria produkcji II stopnia stacjonarne
Inżynieria środowiska w budownictwie I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Inżynieria wzornictwa przemysłowego I stopnia stacjonarne
Inżynieria zarządzania I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Jazz i muzyka estradowa I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Kierunek lekarski jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Kierunek lekarsko-dentystyczny jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Kompozycja i teoria muzyki I stopnia, II stopnia stacjonarne
Kosmetologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Kosmetologia - studia online II stopnia online
Kryminologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Kryminologia - studia online I stopnia, II stopnia online
Kultura i sztuka współczesna II stopnia stacjonarne
Kulturoznawstwo I stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Kulturoznawstwo - studia online I stopnia online
Lekarski wojskowy jednolite stacjonarne
Leśnictwo I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Lingwistyka dla biznesu I stopnia stacjonarne
Lingwistyka w komunikacji specjalistycznej II stopnia stacjonarne
Logistics I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Logistyka I stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Logistyka - studia online I stopnia online
Logistyka w biznesie II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Logistyka w gospodarce II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Logopedia II stopnia stacjonarne
Logopedia z audiologią I stopnia stacjonarne
Malarstwo jednolite stacjonarne
Management I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Management and finance I stopnia stacjonarne
Marketing I stopnia stacjonarne
Master in mechanical engineering II stopnia stacjonarne
Master of business studies II stopnia stacjonarne
Master of operations management II stopnia stacjonarne
Matematyka I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Matematyka stosowana I stopnia, II stopnia stacjonarne
Mathematical methods in data analysis I stopnia stacjonarne
Mechanical engineering I stopnia stacjonarne
Mechanika i budowa maszyn I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Mechatronika I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Media audiowizualne i kultura cyfrowa II stopnia stacjonarne
Menedżer żywności i żywienia I stopnia stacjonarne
Międzynarodowe studia kulturowe I stopnia, II stopnia stacjonarne
Mikrobiologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Modelling and data science I stopnia stacjonarne
Muzyka w mediach i produkcja muzyki I stopnia, II stopnia stacjonarne
Muzykoterapia I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Nanotechnologia I stopnia, II stopnia stacjonarne
Nauczanie chemii II stopnia stacjonarne
Nowe media I stopnia, II stopnia stacjonarne
Nowe media i kultura cyfrowa I stopnia stacjonarne
Ochrona środowiska I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Okcydentalistyka I stopnia stacjonarne
Optometria II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Optyka okularowa I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Papiernictwo i poligrafia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Pedagogika I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Pedagogika - studia online I stopnia, II stopnia online
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Pedagogika specjalna jednolite stacjonarne
Pedagogika sportu I stopnia stacjonarne
Pielęgniarstwo I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Pielęgniarstwo - studia online I stopnia online
Pielęgniarstwo pomostowe I stopnia niestacjonarne, online
Pielęgniarstwo pomostowe - studia online I stopnia online
Planowanie i organizacja przestrzeni II stopnia stacjonarne
Planowanie przestrzenne I stopnia, II stopnia stacjonarne
Politologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Politologia - studia online I stopnia, II stopnia online
Polityka społeczna I stopnia stacjonarne
Położnictwo I stopnia, II stopnia stacjonarne
Praca socjalna I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Praca socjalna - studia online I stopnia online
Prawo jednolite stacjonarne, niestacjonarne, online
Prawo - studia online jednolite online
Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie jednolite niestacjonarne, online
Prawo dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online jednolite online
Prawo ochrony danych osobowych II stopnia niestacjonarne
Prawo ochrony zdrowia II stopnia niestacjonarne
Prawo podatkowe i rachunkowość II stopnia niestacjonarne
Prawo zatrudnienia - kadry i płace II stopnia niestacjonarne
Produkcja teatralna i organizacja widowisk I stopnia stacjonarne
Projektowanie graficzne I stopnia stacjonarne
Projektowanie ubioru I stopnia, II stopnia stacjonarne
Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami I stopnia stacjonarne
Psychologia I stopnia, jednolite stacjonarne, niestacjonarne, online
Psychologia - studia online I stopnia, jednolite online
Psychologia dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie jednolite niestacjonarne, online
Psychologia dla magistrów i licencjatów w indywidualnym trybie - studia online jednolite online
Rachunkowość I stopnia stacjonarne
Rachunkowość i zarządzanie finansami II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Ratownictwo medyczne I stopnia stacjonarne
Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia II stopnia, jednolite stacjonarne, niestacjonarne
Rewitalizacja miast II stopnia stacjonarne
Reżyseria I stopnia, II stopnia, jednolite stacjonarne
Rynek finansowy - doradztwo inwestycyjne II stopnia stacjonarne
Rzeźba I stopnia, II stopnia stacjonarne
Socjologia I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Stosunki międzynarodowe I stopnia, II stopnia stacjonarne
Studia azjatyckie I stopnia stacjonarne
Studia polskie z językiem angielskim I stopnia stacjonarne
Studia polsko-niemieckie I stopnia stacjonarne
Studium aktorskie I stopnia stacjonarne
Systemy sterowania inteligentnymi budynkami I stopnia stacjonarne
Sztuki sceniczne I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Taniec I stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Techniki dentystyczne I stopnia, II stopnia stacjonarne
Technologia chemiczna I stopnia, II stopnia stacjonarne
Technologia kosmetyków II stopnia stacjonarne
Technologia żywności i żywienie człowieka I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Tkanina i stylizacja wnętrz I stopnia, II stopnia stacjonarne
Translatoryka II stopnia stacjonarne
Transport I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Transport - studia online I stopnia online
Turystyka i rekreacja I stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Turystyka i rekreacja - studia online I stopnia online
Turystyka zrównoważona II stopnia stacjonarne
Twórcze pisanie I stopnia stacjonarne
Włókiennictwo II stopnia stacjonarne
Włókiennictwo i przemysł mody I stopnia stacjonarne
Wojskoznawstwo I stopnia, II stopnia stacjonarne
Wychowanie fizyczne i zdrowotne I stopnia, II stopnia stacjonarne
Wzornictwo I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Zarządzanie I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne, online
Zarządzanie - studia online I stopnia, II stopnia online
Zarządzanie biznesem - studia dla nieekonomistów II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Zarządzanie i inżynieria produkcji I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Zarządzanie miastem I stopnia stacjonarne
Zarządzanie w administracji publicznej II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
Zarządzanie zasobami ludzkimi I stopnia stacjonarne
Zdrowie publiczne I stopnia, II stopnia stacjonarne, niestacjonarne
 

Uczelnie w Łodzi

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Kierunki studiów: 115 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 72 Studia: stacjonarne, niestacjonarne Domy studenckie: 10

Politechnika Łódzka

Kierunki studiów: 66 (I stopnia, II stopnia) Studia podyplomowe: 23 Studia: stacjonarne, niestacjonarne Domy studenckie: 9

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Kierunki studiów: 6 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 57 Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Kierunki studiów: 20 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 85 Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Akademia Muzyczna w Łodzi

Kierunki studiów: 8 (I stopnia, II stopnia) Studia podyplomowe: 5 Studia: stacjonarne, niestacjonarne Domy studenckie: 1

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Kierunki studiów: 13 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 7 Studia: stacjonarne Domy studenckie: 1

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Kierunki studiów: 22 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 27 Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Kierunki studiów: 15 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 13 Studia: stacjonarne, niestacjonarne Domy studenckie: 4

Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi

Kierunki studiów: 9 (I stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 78 Studia: stacjonarne, niestacjonarne, online

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi

Kierunki studiów: 4 (I stopnia, II stopnia, jednolite) Studia podyplomowe: 4 Studia: stacjonarne, niestacjonarne

Kierunki studiów w Łodzi - Uczelnie

Grupa kierunków
Typ studiów
Uczelnia

Niestety, nic nie znaleziono

Komentarze (0)