Studia ekonomiczne Szczecin

Studia ekonomiczne Szczecin

Studia ekonomiczne Szczecin

Największy wybór studiów

ekonomicznych w Szczecinie

Odkryj kierunki ekonomiczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

25.03.2022

Studia ekonomiczne Szczecin 2022 | woj. zachodniopomorskie

Studia ekonomiczne w Szczecinie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia ekonomiczne Szczecin
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia, studia II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia ekonomiczne w Szczecinie rozpocznie się 29 marca 2022 r. i potrwa do 31 października 2022 r. | terminy rekrutacji >

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA EKONOMICZNE W SZCZECINIE - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Bezpieczeństwo w biznesie i administracji stacjonarne, niestacjonarne I stopnia
Economics stacjonarne I stopnia
Economics and it applications stacjonarne I stopnia
Ekonomia stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Finanse i rachunkowość stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Gospodarka nieruchomościami stacjonarne I stopnia
Informatyka i ekonometria stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
International economics stacjonarne II stopnia
Kierunek ekonomiczno-prawny stacjonarne I stopnia, II stopnia
Przedsiębiorczość i inwestycje stacjonarne I stopnia
Rynek nieruchomości stacjonarne II stopnia
Zarządzanie - dla inżynierów niestacjonarne II stopnia
Zarządzanie - ścieżka anglojęzyczna stacjonarne I stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie są studia ekonomiczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Kierunki ekonomiczne:

ECONOMICS
EKONOMIA

Aktualności rekrutacyjne

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI EKONOMICZNE W SZCZECINIE

SORTOWANIE:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
O
R
S
W
Z
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia ekonomiczne

Aby znaleźć się na liście przyjętych na studia ekonomiczne w Szczecinie należy przejść przez kilkustopniowy proces rekrutacji. Pierwszym z nich jest konkurs świadectw maturalnych. Wymagane przez uczelnię przedmioty są przeliczane na punkty, po czym ustalane zostają progi punktowe, powyżej których zostają przyjmowani kandydaci na studia.

Co najbardziej interesuje przyszłych studentów to przedmioty maturalne, które będą liczyć się podczas rekrutacji. W przypadku ekonomii są to przede wszystkim matematyka oraz język obcy. Trzeci wymagany przedmiot ustalany jest w zależności od konkretnych uczelni, dlatego warto sprawdzić, jakie przedmioty znajdują się na liście opcjonalnych przedmiotów maturalnych wybranego przez nas wydziału.

Najczęściej są to: geografia, historia, informatyka, WOS  lub język polski, choć czasami uznawane są również inne: fizyka z astronomią, chemia, biologia, filozofia albo łacina i kultura antyczna.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia ekonomiczne niestacjonarne w Szczecinie

Śmiało można powiedzieć, że studia ekonomiczne zawsze będą cieszyć się powodzeniem, ponieważ wiedza uzyskana w ich zakresie będzie potrzebna niezależnie od różnorodnych zmian i sytuacji panującej na świecie. Być może właśnie takie ich postrzeganie sprawia, że chętnych do nauki nie brakuje, jak również dyscyplin oferowanych przez szczecińskie uczelnie.

Rozmawiając o studiach ekonomicznych ktoś mógłby stwierdzić, że obejmują one tak szeroki obszar tematów i zagadnień, że zgłębić je można wyłącznie w toku studiów stacjonarnych, uczęszczając na wykłady dzień po dniu, od poniedziałku do piątku. Nic podobnego. Można bez przeszkód przejść drogę ekonomicznego kształcenia podejmując się nauki w formule niestacjonarnej, choć łączy się to z pewnymi czynnikami.

Należy zacząć od tego, że studia niestacjonarne dzielą się na wieczorowe i zaoczne, choć kierunków dostępnych w ramach tych drugich jest znacznie więcej. Studia zaoczne, jak dobrze wiemy, realizowane są w weekendy, w ramach tzw. zjazdów. Studenci uczęszczają na zajęcia zazwyczaj w soboty i niedziele i realizują program o bardziej skondensowanej i zwartej postaci.

Czy to wada? Niekoniecznie. Studia zaoczne oraz ich charakter posiadają wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, iż ucząc się w takim trybie można podjąć się pracy w dniach wolnych od zajęć. Dzięki temu można zdobywać już jakieś doświadczenie, a przy okazji zasilać studencki budżet.

czytaj dalej studia ekonomiczne niestacjonarne (zaoczne) w Szczecinie

POPULARNE KIERUNKI NIESTACJONARNE W SZCZECINIE POLECANE DLA CIEBIE

KIERUNKI EKONOMICZNE W SZCZECINIE

Rozwiń

STUDIA EKONOMICZNE W SZCZECINIE - PODYPLOMOWE

A
D
K
R
W
Z

Jak wyglądają studia ekonomiczne w Szczecinie?

Studia ekonomiczne w Szczecinie od wielu lat niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród kandydatów na studia. Wszystko dzięki temu, że kierunki ekonomiczne są bardzo rozwojowe, dopasowane do sytuacji na rynku i pozwalają nie tylko na odbycie ciekawych, rozwojowych studiów, ale przede wszystkim na znalezienie pracy w zawodzie.

Wszystkie studia ekonomiczne oparte są na wiedzy o tym, jak wykorzystywane są zasoby w celu wytworzenia dóbr i ich konsumpcji, oraz na tym jak poprawnie przeprowadzana jest analiza produkcji. Kierunki ekonomiczne stworzone są dla ludzi bardzo uniwersalnych i wszechstronnych, takich, którzy połączą ścisłe obliczenia i analityczne dane z umiejętnością logicznego i przyszłościowego prognozowania wydarzeń i działań ludzkich.

Dlatego warto zdawać sobie sprawę, iż studia ekonomiczne w Szczecinie to nie tylko czysta ekonomia, ale także chociażby analityka gospodarcza, ekonometria, europeistyka, towaroznawstwo, finanse i rachunkowość, gospodarka nieruchomości, inwestycje i ubezpieczenia, metody ilościowe i systemy informacyjne, prawo w biznesie, podatki i doradztwo podatkowe, rachunkowość czy controlling.

 

Praca po studiach ekonomicznych

Studia ekonomiczne w Szczecinie to jedne z tych studiów, po których nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie wyuczonym. Po ekonomii lub jednym z kierunków rodzimych można rozwijać karierę w  księgowości, rachunkowości zarządczej, controllingu, biurach rachunkowych, firmach doradczych, urzędach skarbowych, biurach maklerskich, biurach konsultingowych lub rachunkowych, firmach sektora prywatnego i korporacjach, bankach i instytucjach sektora finansowego, organizacjach trzeciego sektora,  firmach zajmujących się doradztwem personalnym, działach HR, administracji rządowej i samorządowej czy organizacjach administracji publicznej i samorządowej.

Przykładowe zawody po studiach ekonomicznych to: dyrektor ds. finansowych, kierownik oddziału, księgowy, kontroler finansowy, specjalista ds. podatków, specjalista ds. rozwoju, senior accountant, asystent ds. księgowości, specjalista ds. ekonomicznych, junior lease analyst, analityk biznesowy korporacyjny, ekspert ds. zarządzania kosztami ryzyka, specjalista ds. konsolidacji, bilansista, analityk danych, kierownik działu kontroli wewnętrznej i audytu, statystyk, pracownik obsługi produktów finansowych, doradca finansowy, doradca emerytalny albo inspektor w departamencie inspekcji bankowych.

POZOSTAŁE UCZELNIE W SZCZECINIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA EKONOMICZNE

11 uczelni w Szczecinie

Blisko 70 tysięcy osób wybrało studia w Szczecinie! A liczba szkół wyzszych w mieście też jest imponująca — 5 uczelni publicznych i kilka prywatnych (w tym Collegium Balticum, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu)

 

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują szczecińskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

 

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Szczecinie

 

 

WARTO TO WIEDZIEĆ

 

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG US - STUDIA EKONOMICZNE

Wybierając studia ekonomiczne w Szczecinie, warto zainteresować się przede wszytskim ofertą Uniwersytetu Szczecińskiego. Na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług znajdują się takie kierunki, jak:

 • Ekonomia, ze specjalnościami: Ekonomia międzynarodowa (studia stacjonarne i niestacjonarne), Ekonomia w biznesie (studia stacjonarne i niestacjonarne), Ekonomika transportu i handlu międzynarodowego (studia stacjonarne i niestacjonarne) oraz Business economics (studia stacjonarne w języku angielskim).
 • Finanse i rachunkowość, ze specjalnościami: Bankowość i finanse centrów finansowych (SSC) (studia stacjonarne), Bankowość i ubezpieczenia (studia stacjonarne i niestacjonarne), Finanse i rachunkowość w samorządzie terytorialnym (studia stacjonarne i niestacjonarne), Finanse przedsiębiorstw (studia stacjonarne i niestacjonarne), Rachunkowość i controlling (studia stacjonarne), Rachunkowość i prawo w biznesie (studia stacjonarne i niestacjonarne), Rachunkowość przedsiębiorstw (studia stacjonarne) oraz Rynek finansowy (studia stacjonarne).
 • Logistyka, ze specjalnościami: Logistyka w biznesie (studia stacjonarne i niestacjonarne), Projektowanie i eksploatacja systemów magazynowych (studia stacjonarne), Relacje z klientami w procesach logistycznych (studia stacjonarne) oraz Transport międzynarodowy (studia stacjonarne i niestacjonarne).
 • Logistyka studia stacjonarne inżynierskie, ze specjalnościami: Inżynieria systemów logistycznych oraz Inżynieria transportu lądowego.
 • Turystyka i rekreacja studia stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnością: Menedżer turystyki.
 • Zarządzanie, ze specjalnościami: Marketingowe zarządzanie e-biznesem (studia stacjonarne), Menedżer projektów (studia stacjonarne i niestacjonarne), Zarządzanie przedsiębiorstwem (studia stacjonarne i niestacjonarne), Zarządzanie w mediach (studia stacjonarne) oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi (studia stacjonarne i niestacjonarne).

dowiedz się więcej

 


WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA US - STUDIA EKONOMICZNE

Drugim wydziałem oferującym możliwość nauki na studiach ekonomicznych jest Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Tutaj otwarte są kierunki na studiach stacjonarnych:

 • Analityka gospodarcza – studia stacjonarne I stopnia.
 • Economics and IT Applications – studia stacjonarne w języku angielskim I stopnia.
 • Ekonomia – studia licencjackie I stopnia i magisterskie uzupełniające II stopnia, ze specjalnościami: Analizy gospodarcze oraz Ekonomia menedżerska.
 • Ekonomiczno-Prawny – studia licencjackie I stopnia, prowadzone przy współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji (rekrutacja na Wydziale Prawa i Administracji).
 • Finanse i rachunkowość – studia licencjackie I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia, ze specjalnościami: Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw oraz Bankowość i zarządzanie finansami publicznymi.
 • Gospodarka nieruchomościami – studia licencjackie I stopnia.
 • Informatyka i ekonometria – studia licencjackie I stopnia i uzupełniające magisterskie  II stopnia, ze specjalnościami: Analityk biznesowy IT, Inżynieria oprogramowania, Internet w zarządzaniu i biznesie oraz Metody ilościowe w biznesie.
 • Informatyka i ekonometria – studia polsko-niemieckie - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia, ze specjalnością: Informatyka gospodarcza
 • Przedsiębiorczość i inwestycje – studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia, ze specjalnościami: Inwestycje w przedsiębiorstwie oraz Innowacje w przedsiębiorstwie.
 • Zarządzanie – studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia, ze specjalnościami: Kompetencje menedżerskie, Zarządzanie marketingowe w biznesie, Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie jakością.
 • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia, ze specjalnościami: Zarządzanie przedsięwzięciami, Inżynieria produktu zintegrowanego oraz Inżynieria Internetu.

Studia niestacjonarne podzielone są na kierunki:

 • Ekonomia - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia.
 • Finanse i Rachunkowość - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia.
 • Informatyka i Ekonometria - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia.
 • Rachunkowość i doradztwo finansowe - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia
 • Zarządzanie - studia I stopnia i uzupełniające magisterskie II stopnia.
Uniwersytet Szczeciński prowadzi także nabór na studia podyplomowe, na kierunki: Analiza finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Audyt i kontrola wewnętrzna w usprawnieniu zarządzania, Doradztwo i rachunkowość podatkowa, Master of Business Administration, Rachunkowość od podstaw do certyfikatu, Rynek nieruchomości, Zarządzanie w sporcie, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Mechanizmy funkcjonowania strefy euro - studia dofinansowane przez NBP, Rachunkowość Budżetowa oraz Rachunkowość Zarządcza i Controlling.

 

dowiedz się więcej

 


AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE - STUDIA EKONOMICZNE

Akademia Morska w Szczecinie organizuje studia ekonomiczne na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu. Tutaj otwarte kierunki to:

 • Logistyka - studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie)
 • Transport - studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie) oraz studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia (magisterskie)
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji - studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie), studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe - Zarządzanie i auditing w ochronie środowiska.

dowiedz się więcej

 


ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY - STUDIA EKONOMICZNE

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (ZUT) to publiczna uczelnia akademicka powstała 1 stycznia 2009 roku w Szczecinie z połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej. Na Wydziale Ekonomicznym prowadzi studia na kierunkach:

 • Ekonomia - studia licencjackie I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne), ze specjalnościami: Analityka gospodarcza, Handel zagraniczny, Logistyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym, Organizacja handlu i usług, Międzynarodowe stosunki ekonomiczne, Rachunkowość i finanse w jednostkach gospodarczych, Rzeczoznawstwo majątkowe i obrót nieruchomościami.
 • Zarządzanie - studia licencjackie I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne), ze specjalnościami: Gospodarka regionalna i samorządowa, Logistyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym, Rachunkowość zarządcza, Wycena i zarządzanie nieruchomościami, Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie, Zarządzanie w kryzysie oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi.
 • Turystyka i Rekreacja
 • Ekonomia - studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne), ze specjalnościami: Gospodarka nieruchomościami, Gospodarka turystyczna, Gospodarowanie kapitałem ludzkim, Konsulting gospodarczy, Logistyka w biznesie, Rachunkowość i finanse w jednostkach gospodarczych oraz Wycena nieruchomości.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie pozwala również na kontynuowanie studiów na poziomie podyplomowym, na kierunkach: Audyt wewnętrzny, Controlling wspomagany komputerowo, Fundusze i projekty unijne, Gospodarka nieruchomościami: wycenia nieruchomości, Zarządzanie nieruchomościami, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Rachunkowość, Rachunkowość budżetowa, Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

dowiedz się więcej

 


WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA - STUDIA EKONOMICZNE

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie prowadzi zajęcia z przedmiotów ekonomicznych na wybranych kierunkach I stopnia:

 • Finanse i rachunkowość – studia stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnościami: Bankowość i usługi finansowe, Controlling i audyt wewnętrzny, Finanse i organizacja administracji publicznej, Finanse i zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach, Podatki i doradztwo podatkowe oraz Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw.
 • Logistyka – studia inżynierskie – stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnościami: Logistyka i handel morski, Logistyka i spedycja międzynarodowa, Logistyka w przedsiębiorstwie, Projektowanie i eksploatacja systemów logistycznych oraz Transport i usługi logistyczne. Prawo w biznesie – studia stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnościami: Prawo i finanse oraz Prawo i zarządzanie.
 • Zarządzanie – studia stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnościami: Gospodarowanie nieruchomościami, Menedżer BHP, Menedżer marketingu i sprzedaży, Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi

Oraz na studiach II stopnia, na kierunku:

 • Zarządzanie – studia stacjonarne i niestacjonarne, ze specjalnościami: Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie finansami, Zarządzanie logistyczne, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie w turystyce rehabilitacyjnej i hotelarstwie. Kierunek Zarządzanie II stopnia dostępne jest również ze studiami podyplomowymi.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie prowadzi nabór na studia podyplomowe, na kierunkach ekonomicznych: Administracja – prawo, zarządzanie i organizacja, Akademia menedżera sprzedaży, Akademia trenera biznesu, Ekonomia i ekonomika działań na rzecz bezpieczeństwa, Kadry i płace, Podatki i doradztwo podatkowe, Pozyskiwanie i zarządzanie projektami unijnymi, Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw, Rachunkowość od podstaw, Wycena nieruchomości oraz Zamówienia publiczne.

 


SZCZECIŃSKA SZKOŁA WYŻSZA COLLEGIUM BALTICUM - STUDIA EKONOMICZNE

Szczecińska Szkoła Wyższa COLLEGIUM BALTICUM prowadzi studia I stopnia na kierunku Ekonomia, ze specjalnościami: Rachunkowość i rewizja finansowa, Zarządzanie przedsiębiorstwem metodą projektów oraz Restrukturyzator, a także studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie w oświacie, Zarządzanie kryzysowe i Pozyskiwanie i rozliczanie funduszy z Unii Europejskiej.

 


SZKOŁA WYŻSZA IM. B. JAŃSKIEGO - STUDIA EKONOMICZNE

Szkoła Wyższa im. B. Jańskiego w Warszawie Wydział Zarządzania w Szczecinie prowadzi zajęcia na studiach ekonomicznych I stopnia, na kierunku Zarządzanie, ze specjalnościami: Zarządzanie firmą, Zarządzanie kapitałem ludzkimi, Zarządzanie projektami, Zarządzanie w sporcie oraz Zarządzanie marketingiem oraz na wybranych studiach podyplomowych: Zarządzanie oświatą, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Zarządzanie sprzedażą, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie sportem oraz Zarządzanie marketingiem.

 


WYŻSZA SZKOŁA INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ - STUDIA EKONOMICZNE

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie prowadzi studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Zarządzanie, ze specjalnościami ekonomicznymi: Psychologia w zarządzaniu organizacjami, Logistyka w gospodarce, Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku europejskim oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem.

 


ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA BIZNESU - STUDIA EKONOMICZNE

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie prowadzi zajęcia na studiach ekonomicznych I stopnia na wybranych kierunkach ekonomicznych: Ekonomia, ze specjalnościami: Rachunkowość i finanse, Menadżer BHP, Logistyka – Spedycja – Transport oraz International Business; Zarządzanie, ze specjalnościami: Mediaworking w marketingu, Zarządzanie biznesem (E-learning) oraz Psychologia zarządzania. Na studiach II stopnia można kontynuować naukę na kierunkach: Ekonomia, ze specjalnościami: Doradztwo finansowe i rachunkowość zarządcza, Ekonomia menadżerska (E-learning), Global Management, Master of Business Administration i na kierunku Zarządzanie, ze specjalnościami: Zarządzanie projektami IT, Zarządzanie finansami oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi (E-learning). Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oferuje również możliwość kontynuowania nauki na studiach podyplomowych, na kierunkach: Kadry i płace, Lean management, Menadżer sprzedaży, Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej, Project Manager, Psychologia zarządzania oraz Zarządzanie projektami UE.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)