JĘZYK IT

Studia w Warszawie

język it

Odkryj studia język it w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Język it studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Język IT to unikalna propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich. Łatwo można się domyślić, że została ona stworzona przede wszystkim z myślą o osobach, które chciałyby rozwijać zarówno swoje kompetencje lingwistyczne, jak i informatyczne. Wiąże się to oczywiście z nieustannym zapotrzebowaniem na specjalistów właśnie z tego obszaru.

Studenci wejdą w posiadanie praktycznych umiejętności języka angielskiego na poziomie minimum C1. Będą oni rozwijać także swoje kompetencje lingwistyczne w zakresie drugiego, dowolnie wybranego języka. Oczywiście warto podkreślić, że szczególny nacisk kładziony będzie na naukę języka, który wykorzystywany jest w branży IT.

Absolwenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy po zakończeniu kształcenia. Ich kompetencje zostaną bowiem szybko docenione i będą oni mogli rozwijać swoją karierę zawodową w branży IT. Absolwenci mogą z powodzeniem pomyśleć o szukaniu zatrudnienia na arenie międzynarodowej – pozwolą na to unikalne kompetencje lingwistyczne!

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia JĘZYK IT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)