KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Studia w Łodzi

kosmetologia estetyczna

Odkryj studia kosmetologia estetyczna w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kosmetologia estetyczna studia Łódź - specjalność / ścieżka kształcenia

Kosmetologia estetyczna to studia odpowiadające na rosnące zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej. Propozycja ta będzie idealną opcją dla osób interesujących się współczesną kosmetologią, metodami wprowadzania zmian w wyglądzie zewnętrznym oraz dbaniem o zdrową i piękną cerę.

Program studiów pozwoli Ci na przykład zapoznać się z najnowszymi technologiami w dziedzinie kosmetologii oraz dostarczy Ci potrzebną wiedzę z obszaru kosmetologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Duża ilość zajęć praktycznych prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach dermatologii, kosmetologii oraz fizjoterapii umożliwi zarówno zdobycie wiedzy teoretycznej, jak i doświadczenia potrzebnego do rozpoczęcia pracy w zawodzie. Studenci na tym kierunku uczestniczą w praktykach, które pozwalają na wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce i znalezienie zatrudnienia jeszcze w trakcie trwania studiów.

Absolwenci mogą podjąć pracę między innymi w gabinetach kosmetycznych, salonach piękności lub otworzyć własną działalność gospodarczą. Wykonują pełen zakres usług w gabinetach oraz zajmują się zabiegami pielęgnacyjnymi, leczniczymi i upiększającymi skórę.

 

Komentarze (0)