NEUROPSYCHOLOGIA KLINICZNA

NEUROPSYCHOLOGIA KLINICZNA

NEUROPSYCHOLOGIA KLINICZNA

Studia w Warszawie

neuropsychologia kliniczna

Odkryj studia neuropsychologia kliniczna w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Neuropsychologia kliniczna studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Neuropsychologia kliniczna to interdyscyplinarna nauka, która łączy w sobie zdobycze zarówno psychologii, jak i medycyny. Zajmuje się ona bowiem badaniem zachowań w oparciu o funkcjonowanie struktur mózgowych. Ta propozycja kształcenia znalazła się w ofercie warszawskich uczelni. Powinna być wybierana przede wszystkim przez osoby, które nie boją się intelektualnych wyzwań.

Studenci neuropsychologii klinicznej odnajdą w siatce kształcenia między innymi przedmioty takie jak: neuropsychologiczne aspekty chorób układu nerwowego u dzieci, wprowadzenie do neuronauki poznawczej, czy testowe metody oceny neuropsychologicznej. Najważniejsze będą oczywiście umiejętności, w jakie zostaną wyposażeni przyszli neuropsychologowie.

Ich kompetencje zawodowe obejmują przede wszystkim elementy diagnozy i terapii, które są użyteczne w praktyce klinicznej. Poza tym przyszli abiturienci będą doskonale wykształceni w zakresie współczesnych metod badania pracy mózgu i podstaw neuroobrazowania. Abiturienci będą mogli rozwijać swoją karierę we wszelkich ośrodkach klinicznych (szpitale, oddziały neurologiczne i psychiatryczne).

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia NEUROPSYCHOLOGIA KLINICZNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)