PSYCHOLOGIA BIZNESU

PSYCHOLOGIA BIZNESU

PSYCHOLOGIA BIZNESU

Studia w Warszawie

psychologia biznesu

Odkryj studia psychologia biznesu w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Psychologia biznesu studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Każdy dziś doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa psychologia w biznesie. To dzięki niej możemy osiągać bowiem najlepsze wyniki sprzedażowe, dzięki świadomej współpracy z klientami. Psychologia w biznesie pozwala nam także motywować naszych pracowników do pracy oraz dbać o atmosferę, panującą w firmie. Studia te stanowią zatem niejako odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego rynku korporacyjnego. Studenci otrzymają szereg kompetencji, do których zaliczyć można chociażby identyfikację psychologicznych procesów w przekazach reklamowych oraz wiedzę z zakresu zarządzania marketingowego.

Studia zaadresowane przede wszystkim do osób, które od zawsze fascynują tajniki funkcjonowania ludzkiej psychiki i chciałby one rozwijać swoje pasje także na gruncie zawodowym. Wśród przedmiotów specjalnościowych studenci odnajdą przykładowo: podejmowanie decyzji i ryzyko, psychologia organizacji pracy, czy zarządzanie zmianą.

Warto podkreślić, że studenci, wybierający te studia, powinni posiadać szereg kompetencji i predyspozycji miękkich. Połączenie wiedzy i umiejętności pozwoli im na zbilansowany rozwój kariery w środowisku korporacyjnym.

 

Komentarze (0)