PSYCHOLOGIA DORADZTWA ZAWODOWEGO

PSYCHOLOGIA DORADZTWA ZAWODOWEGO

PSYCHOLOGIA DORADZTWA ZAWODOWEGO

Studia w Warszawie

psychologia doradztwa zawodowego

Odkryj studia psychologia doradztwa zawodowego w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia doradztwa zawodowego studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś zawód doradcy zawodowego cieszy się coraz większą popularnością. Dziś korzystamy chętnie z usług specjalistów, którzy pomogą nam zaplanować ścieżkę naszej kariery, nawet jeśli napotkaliśmy na swojej drodze pewne przeciwności losu. Propozycja kształcenia jaką jest psychologia doradztwa zawodowego znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich.

Zaadresowana jest ona przede wszystkim do tych studentów, którzy chcieliby w przyszłości zajmować się między innymi aktywizacją zawodową. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz tę ofertę, to na co dzień powinna towarzyszyć ci empatia, otwartość, czy chęć niesienia konstruktywnej pomocy. W siatce programowej odnajdziesz wiele różnorodnych przedmiotów. Będą one z pogranicza psychologii, lecz także zarządzania.

Poznasz specyfikę współczesnego rynku pracy i nauczysz się, jak odkrywać predyspozycje zawodowe swoich podopiecznych. Po ukończeniu kształcenia nie powinieneś narzekać na brak pracy. Czekać będą na ciebie bowiem wszelkie instytucje publiczne takie jak urzędy pracy, czy centra doradztwa zawodowego.

Komentarze (0)