PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECI I DOROSŁYCH

PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECI I DOROSŁYCH

PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECI I DOROSŁYCH

Studia w Warszawie

psychologia kliniczna dzieci i dorosłych

Odkryj studia psychologia kliniczna dzieci i dorosłych w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia kliniczna dzieci i dorosłych studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia to jedna z nauk, która cieszy się obecnie wyjątkową popularnością. Jest ona wybierana przez osoby zafascynowane odkrywaniem tajników ludzkiego umysłu. Warto jednak zawczasu pomyśleć o tym, jak najlepiej doprecyzować swoją wiedzę, by miała bardziej szczegółowy charakter. Uczelnie w Warszawie wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowują bogatą ofertę dydaktyczną. Znalazła się w niej między innymi psychologia kliniczna dzieci i dorosłych.

Studenci odnajdą w siatce programowej wiele interesujących przedmiotów. Można zaliczyć do nich: psychologiczne opiniodawstwo sądowe, zaburzenia okresu dzieciństwa i dorastania, czy diagnozę neuropsychologiczną. Jak zapewne się domyślasz, umiejętności psychologów muszą mieć stabilne podstawy teoretyczne. To jednak kompetencje zawodowe odgrywają w pracy największe znaczenie.

Po ukończeniu kształcenia psychologowie kliniczni dzieci i dorosłych nie powinni mieć żadnych problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie. Czekać będą na nich poradnie psychologiczno-pedagogiczne, wszelkie placówki oświatowe, świetlice środowiskowe, czy ośrodki terapeutyczne i resocjalizacyjne.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECI I DOROSŁYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)