PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECKA I RODZINY

PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECKA I RODZINY

PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECKA I RODZINY

Studia w Warszawie

psychologia kliniczna dziecka i rodziny

Odkryj studia psychologia kliniczna dziecka i rodziny w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia kliniczna dziecka i rodziny studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia kliniczna dziecka i rodziny to bardzo interesująca propozycja kształcenia. Powinna być ona jednak wybierana przede wszystkim przez studentów, którzy czują powołanie do wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu. Będą się oni bowiem na co dzień stykać z małymi pacjentami, którzy z różnych przyczyn cierpią na zaburzenia rozwoju. Jeśli rozważasz zatem tę propozycję, zastanów się odpowiednio wcześnie, czy lubisz pracę z dziećmi i czy cechuje cię pogłębiona empatia.

Studenci uczestniczyć będą zarówno w wykładach, jak i ćwiczeniach praktycznych. Ich celem jestem wyposażenie studentów w wiedzę z zakresu psychopatologii rozwoju, zaburzeń rodziny i różnorodnych form pomocy psychologicznej. W siatce programowej studenci odnajdą przykładowo przedmioty takie jak: teorie zaburzeń rodziny, problemy kliniczne i pomoc psychologiczna dla małego dziecka, czy więź emocjonalną.

Psychologia kliniczna dziecka i rodziny wyposaża zatem studentów w pakiet unikalnych kompetencji zawodowych. Przyczyniają się one do znalezienia pracy zgodnej z wykształceniem. Absolwenci mogą w przyszłości znaleźć pracę we wszelkich poradniach psychologiczno-pedagogicznych, czy nawet w placówkach oświatowych i świetlicach środowiskowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KLINICZNA DZIECKA I RODZINY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)