PSYCHOLOGIA REKLAMY I MEDIÓW

PSYCHOLOGIA REKLAMY I MEDIÓW

PSYCHOLOGIA REKLAMY I MEDIÓW

Studia w Warszawie

psychologia reklamy i mediów

Odkryj studia psychologia reklamy i mediów w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia reklamy i mediów studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zaprojektowana reklama, może nas skłonić do zakupów. Czy zastanawiamy się jednak nad tym, jakie mechanizmy psychologiczne kryją się za tym? Codziennie nad reklamami pracuje bowiem sztab psychologów, który dba o to, by klienci skłonni byli wydać pieniądze na produkty danej marki. Jeśli i ciebie interesuje ten obszar nauk psychologicznych, wybierz propozycję kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich.

Jest nią oczywiście psychologia reklamy i mediów. Studenci odnajdą w siatce kształcenia między innymi przedmioty takie jak: psychologia wpływu, perswazji i propagandy, psychologia reklamy, czy media w kulturze i edukacji. Łatwo się można domyślić, że przedmioty te mają w dużej mierze wymiar praktyczny. Największe znaczenie będą mieć bowiem umiejętności, jakimi dysponować będą przyszli psychologowie.

Można zaliczyć do nich przykładowo tworzenie kampanii marketingowych, prowadzenie badań, pozycjonowanie marki i tworzenie przekazów reklamowych w oparciu o szerokie kompetencje psychologiczne. Przyszli absolwenci mogą z powodzeniem ubiegać się o zatrudnienie w szeroko rozumianej branży korporacyjnej. Czekają na nich działy HR, PR, agencje marketingowe oraz reklamowe.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA REKLAMY I MEDIÓW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)