PSYCHOPROFILAKTYKA I PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

PSYCHOPROFILAKTYKA I PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

PSYCHOPROFILAKTYKA I PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Studia w Warszawie

psychoprofilaktyka i poradnictwo psychologiczne

Odkryj studia psycholprofilaktyka i poradnictwo psychologiczne w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychoprofilaktyka i poradnictwo psychologiczne studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Współcześnie nie tylko psychologia jako nauka cieszy się ogromną popularnością. Dziś bowiem coraz częściej jesteśmy skłonni wykorzystywać jej zdobycze w praktyce, ponieważ zależy nam na holistycznym podejściu do zdrowia. A powinno opierać się ono między innymi na utrzymywaniu wewnętrznej harmonii psychicznej. Czasami jednak zmagamy się z różnymi przeciwnościami, dlatego wtedy też warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Uczelnie w Warszawie wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowują oferty, odpowiadające na to zapotrzebowanie. Jedną z nich jest między innymi psychoprofilaktyka i poradnictwo psychologiczne. To propozycja zaadresowana przede wszystkim do osób, które czują powołanie do wykonywania odpowiedzialnego zawodu psychologa.

W siatce programowej studenci odnajdą wiele różnorodnych przedmiotów, do których można chociażby zaliczyć: wstęp do poradnictwa psychologicznego, terapię indywidualną i grupową, czy pomoc psychologiczną rodzinom dysfunkcyjnym. Od razu widać, że studenci kształtować będą przede wszystkim swoje kompetencje zawodowe. To dzięki nim będą mogli szybko znaleźć pracę w różnorodnych poradniach, czy ośrodkach terapeutycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOPROFILAKTYKA I PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)